banner851

banner955

DERTLİ HEDEF BÜYÜTTÜ

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın Avrupa standartlarındaki kalite hizmeti bir kez daha tescillendi. Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli, TOBB Akreditasyon Belge Denetim Tetkiki sonucunda C kategorisinden A kategorisine yükselerek adeta oda olarak bir sıçrama yaptıklarını belirterek, ‘Hedefimiz; üyelerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.” dedi.

Ekonomi 09.09.2022, 16:00 09.09.2022, 18:08
1751

Düzce ekonomisine yöne veren Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin akreditasyon denetiminden üstün başarıyla geçti. Odanın sunduğu hizmetlerin ve üye memnuniyetinin ön planda tutulduğu incelemeler sırasında tüm birimleri mercek altına alınan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın Avrupa standartlarına performans sergilediği tespit edildi.   

Kaliteli hizmet anlayışını C’den bir anda A kategorisine yükselme başarısıyla belgelendiren Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine uluslararası kalitede hizmet sunduğunu ispatladı.

Konu hakkında Öncü Haber’e özel değerlendirmelerde bulunan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Dertli, “Avrupa standardında hizmet sunma misyonumuzun karşılığını görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. TOBB Akreditasyon Belge Denetim Tetkiki sonucunda daha önce görülmemiş bir şekilde C kategorisinden A kategorisine yükselme başarısı gösterdik. Üyelerimize tüm birimlerimizle kaliteli hizmet vermeyi önemsiyoruz. Bunun sonucunu görmek gerçekten gurur verici. Hedefimiz her zaman üyelerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.” dedi.  

Türkiye’de odalar arasında bir statü göstergesi olan TOBB Akreditasyon Belgesi için yapılan denetimde ilk kez bir odanın C’de iken birden A kategorisine yükseldiğine dikkat çeken Dertli, “Normalde C’den B’ye ardından A kategorisine sınıf atlanır. Ancak biz, üyelerimize sunduğumuz adeta ‘5 yıldızlı’ denebilecek uluslararası kalitedeki hizmetimizle C’den direkt A’ya sıçradık. Bu gurur ve mutluluk Düzce adına hepimizin.” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (5)
Kamil 2 hafta önce
Biz niye fark etmedik acaba. ?
Esnaf 3 hafta önce
Bende üyeyim ama sadece seçim ve aidat zamanı hatırlaniyoruz
salih 3 hafta önce
ahmet dertli bu başarıyı kendi mi elde etmiŞ?
oda başkanının hiç desteği yokmuymuş?
Odacı 3 hafta önce
Reklam konan haberler bunlar.
Haha 3 hafta önce
Güldürmeyin insanı
27
parçalı az bulutlu