banner851

banner614

DÜZCE BELEDİYESİ AÇIKLADI

banner619

Düzce Belediyesi korona virüs sürecinde Düzceli esnaflara 45 milyon lira borç ödendiğini duyurdu.

banner846
Ekonomi 15.08.2020, 14:42 15.08.2020, 14:44
1539
DÜZCE BELEDİYESİ AÇIKLADI
banner844

Korona virüs nedeni ile Düzce’de birçok esnaf tedbirler kapsamında kapatılmıştı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, daha önceki açıklamalarında Düzce Belediyesi’nin borçlu olduğu esnaflara ödemeler yapılacağını açıklamıştı. Pandemi döneminde esnaflara olan borç ödemelerine kademeli olarak başlayan Düzce Belediyesi, esnaflara ve vatandaşlara olan borçları ödemeye devam ediyor.

Düzce Beleyesi tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada, korona virüs sürecinde ayakta kalmaya çalışan esnaflara ve vatandaşlara bugüne kadar toplamda 45 milyon lira borç ödendiği duyuruldu.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Burçin Sarıcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Düzce Belediyesi pandemi sürecinde esnafa ve vatandaşa yaklaşık 45 milyon TL ödedi. Personelin tamamının bugüne kadar maaş, ikramiye, tediye, mesai tüm alacaklarını ödeyerek Türkiye’de örnek belediyecilik sergiledi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü olarak, kıymetli çalışanlarımız adına, Bakanımıza bir kez daha teşekkürü borç biliriz” dedi.

Haber: İHA

Yorumlar (3)
Esnaf 12 ay önce
Doğru ödendi ama esnafın 20.000 TL alacagı varsa 15.000 hepsinini ödeyelim diye mecbur bıraktılar esnafın işi bozuk olunca mecbur aldılar
Düzceli 13 ay önce
Borçlarınız ne kadardı? ne kadarını ödediniz? esnafa ödedik dediğiniz borçların ne kadarını bağış olarak aldınız onu da açıklayın....
Ramço 13 ay önce
He hee kesin 45 milyon ödenmiştir yalanınıza başlayayım sizin bütün esnaf kan ağlıyor kan