banner851

banner614

DÜZCE'DE BİNLERCE KİŞİYİ İLGİLENDİRİYOR

banner619

Düzce'de binlerce vatandaşı ilgilendiren temmuz ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin yarın yapılmaya başlanacağı bildirildi.

banner846
Ekonomi 06.08.2020, 10:38 06.08.2020, 18:31
6100
banner844

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, temmuz ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin yarın yapılmaya başlayacağını bildirdi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelenin ekonomik tedbirleri kapsamında bir çok uygulamayı hayata geçiren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, salgın sürecinden maddi olarak olumsuz etkilenen vatandaşlar için Nakdi Ücret Desteğine devam ediyor.

Bakan Selçuk, yaptığı açıklamada, temmuz ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin yarından itibaren yapılmaya başlayacağını belirterek, şunları kaydetti:

"Ücretsiz izne ayrılan işçilerimizin nakdi ücret desteği ödemelerini yarından itibaren gerçekleştireceğiz. Ödemeler banka hesapları üzerinden yapılacak. Sistemde IBAN bilgisi eksik veya hatalı olanların ödemeleri ise PTT aracılığıyla gerçekleştirilecek."

(AA)

Yorumlar (1)
Ferit karauc 11 ay önce
3 aydir ücretsiz izindeyiz iskur yatirdinin haricinde bi destek gormedik yandaslara mi budestek tek gecerli ve oylede galiba
19°
hafif yağmur