banner851

banner955

DÜZCE MADEN A.Ş’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Düzce Belediyesi ile Düzce Maden A.Ş. arasında hibe altyapı ve dolgu malzemesi protokolü imzalandı. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Okan Kaltu, “Düzce Maden A.Ş, 5 bin tonluk altyapı ve dolgu malzemesini, belediyemize hibe etti” dedi.

Ekonomi 12.08.2022, 18:58 13.08.2022, 13:43
3289
banner1032

Düzce’nin alanında lider kuruluşlarından olan Düzce Maden A.Ş, Düzce Belediyesi’ne 5 bin tonluk altyapı ve dolgu malzemesini hibe etti. Bugün  Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde düzenlenen hibe protokolü Düzce Maden A.Ş İcra Kurulu Başkanı Sami Aykut ve Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Okan Kaltu arasında imzalandı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Maden A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Sami Aykut, “Bugün çiçeği burnunda Belediye Başkan Yardımcımızla altyapı ve dolgu malzemesi hibe protokolü imzaladık. Şirket olarak her zaman Düzce Belediyesinin yanındayız” şeklinde konuştu.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Okan Kaltu ise, “Düzce Maden A.Ş. yetkilileri sağ olsun belediyemize 5 bin tonluk altyapı ve dolgu malzemesi hibe etti. Hibe protokolünü bugün Düzce Maden A.Ş’nin İcra Kurulu Başkanı Sami Aykut ile birlikte imzaladık. Belediyemize hayırlı uğurlu olsun. Ben bu vesile ile tüm şirket yetkililerine teşekkür ediyorum” diye konuştu

banner844
Yorumlar (6)
Birisi 2 ay önce
Okan KALTU diye yazılır ADAM diye okunur
marmara 2 ay önce
fevai aslan nedem dışarı bakıyorr
Düzce 2 ay önce
Karşılığını ilerde göreceğiz. Hibe ...
sendra 2 ay önce
hibenin kendilerine dönüşü ne olacak
Madur 2 ay önce
Braksınlar bu hibe muhabbetini ne karşılığında oldu onu konuşsunlar kimse yemez bunu
OMDUSMAN 2 ay önce
Babasının hayrına yapmamıştır, artık nasıl kıstırdılarsa
13
parçalı az bulutlu