banner851

banner614

DÜZCE SANAYİSİNE CAN SUYU!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ertan Taşlı, Düzce’de sanayinin en büyük ihtiyaçlarından olan Gümrük Müdürlüğünün Düzce’ye kazandırılacağının sinyallerini verdi. Taşlı, Bakan Özlü’nün konuyu yakında bizzat açıklayacağını ifade etti. Toplantıda Emniyet Müdürlüğüne alınacak 5 hizmet aracı için 151 bin lira ödenek verilmesi kararlaştırıldı.

banner619
Ekonomi 23.11.2016, 20:22 24.11.2016, 17:26
2312
DÜZCE SANAYİSİNE CAN SUYU!
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olağan Meclis Toplantısında Ekim 2016 mizanı, Düzce Emniyet Müdürlüğü’ne araç aktarım talebi, TOBB tarafından düzenlenecek kredi kampanyası, oda hizmet aracı alımı ve 2017 yılı bütçesi konuları görüşüldü.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ertan Taşlı, toplantıda gündem maddelerinin dışında TSO olarak Ankara yapılan ziyaretle ilgili meclis üyeleri bilgilendirdi.

Meclis Başkanı Ertan Taşlı, Düzce TSO olarak Ankara’ya yaptıkları ziyarette, 2016’ya kadar olan ‘Yatırım Raporu’nu 3 milletvekili ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’ye sunduklarını ifade etti.

Taşlı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yle Ankara’da gerçekleşen görüşmede Düzce sanayisinin beklentisi haline gelen Gümrük Müdürlüğüne dair ipucu verdi. Taşlı, “Sayın Özlü, Gümrük Müdürlüğü’yle ilgili ciddi bir gelişme var. Yakın zamanda Sayın Bakanımız bunu kendi ağzından açıklayacaktır” diye konuştu.

Taşlı ayrıca ağır tonajlı araçların daha rahat hareket etmelerini sağlayacak Güney Çevre Yolu’nun bittiğini yapılan görüşmelerde öğrendiğini kaydederek, 2017 yılında yolun imalat ihalesinin yapılacağını, 2019 yılına kadar da biteceğini ifade etti.
Ankara’da Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’yle de görüştüklerini kaydeden Taşlı, gelecek ay Tüfenkçi’nin Özlü’yle birlikte odayı ziyaret edeceklerini belirtti.

Emniyete 151 bin 80 TL
Önceki meclis toplantılarında gündeme gelen Düzce Emniyet Müdürlüğü’ne 5 adet araç için bütçe aktarım taleplerinin görüşüldü. Emniyet Müdürlüğünün belirlediği markada 5 araç 151 bin 80 TL ödenek verilmesi kararlaştırıldı.

Ankara’da Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’yle de görüştüklerini kaydeden Taşlı, gelecek ay Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yle birlikte odayı ziyaret edeceklerini belirtti.

Emniyete 151 bin 80 TL
Önceki meclis toplantılarında gündeme gelen Düzce Emniyet Müdürlüğü’ne 5 adet araç için bütçe aktarım taleplerinin görüşüldü. Emniyet Müdürlüğünün belirlediği markada 5 araç 151 bin 80 TL ödenek verilmesi kararlaştırıldı.
 
banner844
Yorumlar (6)
Sıkıldım 5 yıl önce
Yokmu Yeni yüzler yeni isimleri artık bu insanları görmekten bıktık artık yeni ve en önemlisi sevilen isimler olsun düzcede
düzceli 5 yıl önce
arkadaşlar biz iş adamları sizden sıkıldık biraz dinlenseniz tso olarak yeni isimler gelse çok iyi olur yeter lütfen dinlenin çok yoruldunuz şehri kavgasız yöneteçek kişiler gelsin lütfen biraz dinlenin
Esnaf 5 yıl önce
Başkanım calismalarinizi dikkatli bir şekilde izliyoruz başarılarınızın devamını diliyoruz.Esnaf kredilerinde limit artışı bekliyoruz saygılar
Esnaf 5 yıl önce
Üyelerden toplayın... harcayın... o sandık elbette gelecek
Gümrük 5 yıl önce
Gümrük işlemleri artık internet üzerinden yapılabiliyor. Sayın bakan da bunu düzceli sayın yöneticilere aktardı. Ancak yönetici büyüklerimiz ! Israrla gümrük müdürlüğü kurdurmak istiyorlar. Dostlar alışverişte görsün...
Piccoloboss 5 yıl önce
Sanayilerimizin can suyu hiç çekilmiyor çok şükür.Küçük sanayi sitesine tedarikçi ziyaretlerine gittiğimizde ziyaretlerde yolda birikmiş sularda yol alamıyoruz.E tabi arabanın altını vurup yine sanayi ye gidiyoruz.Can suyu oluyor.......