banner851

banner614

DÜZCE’DE BENZİN VE MOTORİN 10’A MERDİVEN DAYADI

Dolar/TL'deki tarihi yükselişin ardından akaryakıta da tarihi zam geldi. Bu gece yarısından itibaren benzine 1 lira 2 kuruş, motorine 1 lira 6 kuruş, otogaza 65 kuruş zam kararı alındı.

Ekonomi 24.11.2021, 17:40 24.11.2021, 19:35
6071

TL’de dün yaşanan rekor değer kaybının ardından akaryakıtta bugün tarihi zam kararı alındı.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS) yapılan açıklamaya göre, benzine 1 lira 2 kuruş, motorine 1 lira 6 kuruş, oto gaz ise 65 kuruş zamlandı.

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak fiyat artışının, ÖTV’nin sıfırlanmasından dolayı pompaya yansıyacağı belirtildi.

LPG DAHA DÜN ZAMLANMIŞTI

Otogaza daha dün 19 kuruş zam gelmiş, benzin ve motorin ise 4 gün önce zamlanmıştı. Bugünkü zamla birlikte kasım ayı içerisinde LPG'ye beşinci kez zam gelmiş oldu.

Büyük zamla birlikte Düzce’de benzinin litresi 9 lira 65 kuruşa,  motorinin litresi 9 lira 81 kuruşa, otogazın litresiyle 8 lira 13 kuruşa satılacak.  

banner844
Yorumlar (20)
HALK 4 gün önce
Az kaldı gideceksiniz.
TAKİPÇİ 4 gün önce
AZDAN AZ ÇOK TAN ÇOK GİDER!!!
Yorum 5 gün önce
Her birey olarak sadece bir işte çalışarak ülke ekonomisine destek verdiğimizi sanıyoruz. Oysaki evinin bahçesi olupta bir domates ekmekten aciz durumdayız nasil olsa maaşım var hazır alırım düşüncesiyle hareket ediyoruz ve haliyle üretim tüketimi karşılamıyor döviz dışarı gidiyor ve şu anki durumu görüyoruz bu durmu görmenizde her bireyin azda olsa sorumlu olduğunu unutmamaliyiz
can 5 gün önce
GERCEKDEN BENZINE LPG YE ZAMLAR COK ASIRI BU ZAMLARI DIGER ÜRÜNLER TAKIP EDECEK
vatandaş 5 gün önce
ezilen ezildiği kadar ezilecek.hala anlamadınız mı?sarayda yaşayacak ki, senin çocuğun ezilmeye alışsın.hakediyor muyum diye kendini sorgula.sarayı savunanlar ezilenin umrunda değil.gerçekleri görün.
Avni 5 gün önce
Zammi Elestirenler.bizim petrolumuzmu var..biz petrolu neyle aliyoruz..dolarla almiyormuyuz..dunyanin her yerinde dogalgaz petrolun arttigini dusunemeyecek kadar ileri zekalimisiniz..yada gozunuzmu kor..elinizde akilli tel.altinizda arabayla burda klavye delikanliligi yapmayin..Satilmislar!!
Batistuta 3 gün önce
Hep Cehape zihniyeti değilmi bunlar!!!....Tuzun kuru ya sende burda Atar yap Millete....
Büşra 5 gün önce
Erdoğan eskiden Yag kuyrukları var DİE anlatıyordu suan bize ozamn ları yasatıyor millet bu gece akaryakıt kuyruklarında onların tuzu kuru tabı
nsm 5 gün önce
hergün beceriksizligin zirve yaptigi bir ülkede hala o beceriksizlerin arkasinda olanlara bu yapilanlar bence az bile.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın