banner851

banner614

EKMEKTEN SONRA O DA

Son günlerde ekonomik anlamda sıkıntılar yaşanırken halkın gündelik hayatta en çok kullandığı ekmeğin ardından simitte de kriz kapıda. Susam fiyatlarındaki artış simidi etkiledi.

banner619
Ekonomi 30.07.2018, 09:37 30.07.2018, 17:53
2020

Ekonomik sıkıntılar, açlık sınırı ve yoksulluk sınırındaki önemli rakamlar derken ülke gündeminde ve Düzce’de konuşulan diğer bir konu da ekmeğe zam haberlerinin ardından susam fiyatlarındaki artış ve susamın karaborsaya düşmesi oldu.

Düzceli vatandaşların özellikle çalışanların işyerlerinde yaptıkları kahvaltının vazgeçilmesi olan susamlı simidin üretimi susam fiyatlarındaki ciddi artış nedeniyle durma noktasına geldi. Emeğe zam haberlerinin ardından simit sıkıntısı da vatandaşları kederlendirdi.

Ciddi sıkıntılar doğuracağı şimdiden anlaşılan susam fiyatlarındaki artış ve susam satışının karaborsaya düşmesi haberlerinin ardından bu konuda ne gibi gelişmeler yaşanacağı da şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (7)
Vatandaş 3 yıl önce
Beyciler mahallesinde dün aldığım ekmek bugün bir lira zamlı satıyor öğrendim ki merkezde fiyatlar hep aynı o fazladan aldığın o bir lira ne seni ne beni zengin eder burdan duyurulur ahirette görüşürüz inşAllah
Memet 3 yıl önce
Başka yerlerde öztürklerde 75 kuruş 1 lira bile değil ne zammı kandırmayın vatandaşı ayıptır araştırın
gerçekler 3 yıl önce
kimse muhtaç değil..simit almak zorunda değilim..12 milyon ekmek çöpe gidiyor.yazık değilmi..ne pahalısı..
Aa 3 yıl önce
Şaşırdık mı?
Duzceli 3 yıl önce
Vahh vahh ekmege simide muhtac olduk
Holygan 3 yıl önce
adamlar (firincilar) az kazaniyordu zaten, büyük sehirleri gectik fiyatlandirmalarda, gerek kira bedeli, gerek genel yasam statüsü olarak...
Cünkü Düzce dedinmi lüks hayat, zengin insanlar, artistler hepsi bizde...
Oksford 3 yıl önce
Ekmek yoksa pasta yesinler..Kabak simit de suyla güzel gider..