banner851

banner614

ESNAFLARIN KREDİLERİ ERTELENİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kredi ertelemeleri ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Gelen açıklama sonrasında detaylar merak ediliyor.

banner619
Ekonomi 25.01.2021, 15:00
1506
ESNAFLARIN KREDİLERİ ERTELENİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan kredi ertelemeleri ile ilgili bugün bir açıklama gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitleri ertelenecektir." ifadelerini kullandı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, “Sayın Cumhurbaşkanımız Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitlerinin erteleneceğini açıklamıştır.  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Hükümetimize ve TESK Genel Başkanımız Bendevi Palandöken’e TESKOMB Genel Başkanımız Sn. Abdülkadir Akgül'e teşekkür ederim” dedi.

Öte yandan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklama sonrası, kredilerin ertelenmesi ile ilgili detayların, ilerleyen saatlerde belirlenmesi bekleniyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Düzceli 9 ay önce
Bu adama bu şehir nasıl dayanıyor. Kendinden küçük kızlarla oturup kalkan ihtiyar zanpara
düzceli 9 ay önce
hadi yine iyisiniz reis yaptı size kıyağı ama bizde isteriz villa yapmak için