banner851

banner614

FORD’A ZİYARET

banner619

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün Görür Otomotiv’i ziyaret etti. Bayi ziyareti için Düzce’ye gelen Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün; başarılı performanslarından ötürü Görür Otomotiv çalışanlarına teşekkür etti ve Ford’un 2012’de Düzce’deki başarılarını artırarak sürdürmeyi hedeflediğini söyledi.

banner846
Ekonomi 10.05.2012, 18:48
290
FORD’A ZİYARET
banner844

10 yıldır üst üste pazar lideri olan Ford Otosan’ın Genel Müdürü Haydar Yenigün, Düzce’de Görür Otomotiv’i ziyaret etti ve 1998 yılından bu yana yaptığı yatırımlarıyla Düzcelilere Ford marka araçları ulaştıran Ford Görür çalışanlarına yüksek müşteri memnuniyeti sağladıkları için teşekkür etti.

Genel Müdür Yenigün, ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, “Ford Otosan gücünü, bayileriyle ticari ilişkinin ötesinde güven ve samimiyete dayanarak oluşturduğu uzun dönemli ve kuvvetli bağlardan alıyor. Siz değerli bayilerimizin işbirliğiyle, toplam pazarda 10’uncu yıldır üst üste pazar lideri olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu yılın ilk dört aylık rakamlarına baktığımızda, sayenizde yine gücümüzü koruduğumuzu görüyoruz. Ford olarak 2012 yılında Düzce’deki başarılarımızı artırarak sürdürmeyi hedefliyoruz.” Dedi.

 

Yorumlar (0)