banner851

banner955

GÜNDEN: “ŞİRKET ŞEFFAFLIK İÇİNDE BÜYÜYOR”

AK Parti Düzce Belediye Meclis Üyeleri, Düzce Belediyesine ait BELKA A.Ş’ye ziyaret düzenleyerek şirketin İnsan Kaynakları Müdürü Necla Erdoğan’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ekonomi 11.03.2021, 13:15 12.03.2021, 16:51
1498
banner1032

AK Parti Düzce Belediye Meclis Üyeleri, bir süre önce başladıkları kurum ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden, AK Parti Meclis Üyeleri Av. Oya Kocaman, Güler Güneş, Bayram Ali Kubilay, Mesut Sancaklı ve Nurullah Yıldız, Düzce Belediyesine ait BELKA A.Ş’ye ziyaret düzenledi.

Düzenlenen ziyarette BELKA A.Ş Şirket Genel Müdür Yardımcısı ve İnsan Kaynakları Müdürü Necla Erdoğan, AK Parti Meclis Üyelerine şirket faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Erdoğan, AK Partili Meclis Üyelerine verdiği brifingde, “Şirketimiz, 2020 Temmuz ve Aralık arası %20 zamma ilaveten 2021 başı itibariyle %15 zamla en düşük maaş 3500 tl ile Tüm Türkiye’ye örnek olacak maaş ve özlük hakları ile 940 çalışana iş imkanı sunuyor. Gerektiğinde, personel tamamı,  Belka AŞ, Düzce İşkur, Ticaret Odası ve Valilik ortaklığı ile kurulan İş Kulübü vasıtasıyla Liyakat ölçüleri doğrultusunda yapılıyor” diye konuştu.

Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden ise, BELKA A.Ş’nin şeffaflık içerisinde büyüdüğünü belirterek, Necla Erdoğan başta olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür etti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN.. 2 yıl önce
ŞEHRİN ORTASINDAKİ MİMAR SİNAN CD.SİNDEN HST.NEYE ARABA SAATTE 1 GEÇİYOR HACIIII..O MİNNACIK MÜNÜBÜSLE 1 TANECİK....DOLDURDU BAŞKAN ARABALARI ÇOBANA..HÜLOOOĞĞĞĞ ÇAĞ ATLADIK..KOOSKOCAA CADDE ATIILL OLDU ŞEHİR İÇİNDEE..UZAYA ÇIKACAZZZ...
15
parçalı bulutlu