banner851

banner614

GÜNLÜK 400 VARİLİN ÜZERİNDE…

(TPAO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Melih Han Bilgin, Şırnak'ta petrol keşfedilerek üretime alınan kuyuya "Şehit Esma Çevik-1" adının verildiğini hatırlatarak, bunun bir ilk olduğunu söyledi.

banner619
Ekonomi 17.09.2021, 11:24
1269
GÜNLÜK 400 VARİLİN ÜZERİNDE…

Bilgin, Cudi-Gabar bölgesinde Kızılsu olarak başladıkları sondajın çok önemli bir keşifle sonuçlandığına dikkati çekerek, 35 API gravitedeki (petrolün kalite ölçümünde kullanılan bir değer) yüksek kalitede bir petrolü günde 400 varilin üzerinde bir üretim kapasitesiyle devreye aldıklarını bildirdi.

Yorumlar (9)
can 1 ay önce
PETROL BULUNDU SEVINECEGINIZE SACMA SAPAN YORUM YAZIYONUZ AK PARTI OLMASAYDI KILICDAR OGLU SSK YILARINA DEVAMDI HASTANE KUYRUKLARI OTABAN YOK HERYER GECE KONDU CHP BU
vatandaş 1 ay önce
alaplı-akçakocadaki doğalgaz ne oldu.seçim yaklaştıkça milleti algı oyunlarıyla oyalamayı bırakın.daha çok batıyorsunuz.
Seçim yakın desene 1 ay önce
İşler sarpa sarınca ya doğalgaz bulunur, ya petrol müjdesi. Tayyip şiir okurken ağladı, şimdi de petrol bulundu müjdesi… Demek seçim zamanı gelmiş… Tabi önce akar yakıta zam.
Aa 1 ay önce
Anlaşıldı, petrole yine zam gelecek.
işci 1 ay önce
Tamam 3-4 Güne kalmaz Yeni Zamlara Hazırlanalım Nasılsa Bulunan birşeyin üzerinden fazla Geçmeden Gelen Zamlara Alıştık yemiyoruz Artık!!!
Başkan 1 ay önce
Petrole zam kapıda demekki.Doğalgaz müjdeleri verip vatandaşa aylık %1 daha sonra %15 zam yapanlardan ne beklenir.
Emir 1 ay önce
Sıkıştıkça ya doğalgaz bulunuyor, ya petrol ya da araba yapıyorlar. Komik :)
YAVUZ0881 1 ay önce
O zaman hazır olun müthiş akaryakıta zam geliyor demektir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın