banner851

banner955

HACIDAYI TAÇ RESTAURANT’TA ‘EKONOMİ’ ZİRVESİ

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Hacıdayı Taç Restaurant’ta düzenlenen 2022 - 2026 Yılı Stratejik Planı Dış Paydaş Toplantısı’nda, kurum içi çalışmaların daha verimli hale gelmesi için atılması gereken adımlar belirlenirken, Düzce’nin ekonomik gelişimine katkı amacıyla yol haritası da çizildi.

Ekonomi 02.03.2022, 09:30 01.03.2022, 17:53
1212
HACIDAYI TAÇ RESTAURANT’TA ‘EKONOMİ’ ZİRVESİ
banner1032

Düzce ekonomisinde söz sahibi kesimler, küçük esnafından sanayicisine kadar her kesimi olumsuz etkileyen zamlar ve dövizdeki dalgalanma yüzünden baş gösteren sıkıntılı sürecin yaralarını sarmak için sık sık bir masa etrafında toplanıyor. Düzce Valiliği öncülüğünde sanayicilerle geçtiğimiz günlerde düzenlenen istişare toplantısında, sorunlarını dile getiren sanayiciler, artan maliyetler ve kalifiye eleman ihtiyacı ekseninde devletten destekleyici adımlar beklediklerini dile getirmişti.

İşverenleri temsil eden en büyük meslek kuruluşu olan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası da hem üyelerinin problemlerini çözmek hem de kurumun daha etkin çalışmasını sağlamak adına yönetimsel toplantılara devam ediyor.

Son olarak Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen 2022 - 2026 Yılı Stratejik Plan Dış Paydaş Toplantısı Hacıdayı Taç Restaurant’ta gerçekleştirildi.

Toplantıya; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcıları Ümit Ülgen, İbrahim Canpolat, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, komite üyeleri, TOBB Düzce KGK Başkanı Serap Küçük, TOBB Düzce GGK Başkanı Ahmet Serdar Erdem ve ilgili kurum müdürleri katılım sağladı.

Toplantıda, Düzce TSO’nun dış paydaşlarının kurum vizyonu kapsamında görüş ve önerileri alındı.

Toplantının devamında, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın güçlü ve zayıf yönleri ile fırsatlar ve tehditler üzerinde istişareler yapılırken, Düzce’nin ekonomik ve sosyal gelişimi için gerekli stratejilerin de ana başlıkları tartışıldı.

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

banner844
Yorumlar (4)
Düzceli 8 ay önce
Aksırıncaya kadar tıksırıncaya kadar.
murat bey 8 ay önce
bu sofraylamı ekonomi zirvesi yapılıyor? amacınız ekonomi zirvesimi goygoy yapıp yemek yemekmi? vee bu yemek faturasını kim ödeyecek üstelik neden hacı dayı tesisleri? ALLAH burnunuzdan fitil fitil getirir
Esnaf 8 ay önce
Ekonomi zirvesi tüketerek değil üreterek yapılır.
Bekir bozkurt 8 ay önce
MasAllah beyler yiyin yiyin kusuncaya kadar yiyin
14
parçalı bulutlu