banner851

banner614

HÜKÜMET'TEN FLAŞ MTV AÇIKLAMASI

banner619

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Motorlu Taşıtlar Vergisi'yle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

banner846
Ekonomi 06.10.2017, 11:43 07.10.2017, 12:55
2953
banner844

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde TBMM'ye gönderilen tasarıda planlanan yüzde 40 artışın aşağı indirilmesi için çalışmaların yapıldığını, yüzde 15 civarında öngörülen yeniden değerlendirme oranının çok üzerinde bir artış beklemediğini söyledi.

'Rutin artışın üzerinde olacağını sanmıyorum'
Bozdağ, "MTV'de yüzde 15 rutin artış zaten olacak, onun üzerinde artış olacak mı, ne kadar olacak, bunun çalışmasını Maliye Bakanı yürütüyor. Ben MTV'de (yüzde 15'lik rutin artışın) çok üzerinde bir artış olacağını sanmıyorum" dedi. (Haber7)

Yorumlar (13)
ozkan1299 4 yıl önce
tarımı bitirdiniz samanı bile ithal eder ülke olduk ama yol yaptınız köprü yaptınız oradan geçen araçlarında mtv lerine yüzde 40 zam yapıyorsunuz yakında hava vergiside alırsınız.....
vasfi.v 4 yıl önce
İndirim müjdesi???????
Düzce li 4 yıl önce
Neden bu vergiler hep vatandaşı etkiliyor. Madem bir şey yapılacak önce devlet büyükleri örnek olmalı. Bakanlar vekiller 1 yıl boyunca yarım maaş alsınlar. Harcamalarını kendi ceplerinden karşılasınlar.vatandaş ozaman bakın neler yapar.
Mhr 4 yıl önce
Mtv olayını on plana sürüp asıl gerçekleşen gelirler vergisi kimseninde buna sesi çıkmıyor asıl kazanılan bu
e30 cengiz 4 yıl önce
Bu adamın bir konuştuğu bir konuştuğunu tutmuyor onun için boş konuşuyor .
Duzceli 81 4 yıl önce
Millet bundan sonra ayni kararlilikla zamlari karsisinda durursa boyle yuksek zamlari yapilmaz . Bu mtv artisindan sonra bimer e basvurularinin ile bu durum olustu. Ozel Sektor gunluk ihtiyaclar da insanlarin cok ezmeye basladi
Watandaş 4 yıl önce
ÖNCE HÜKÜMET KAMUDAKİ TASARRUF TEDBİRLERİNİ AÇIKLASIN .SONRA VATANDAŞ KENDİNE DÜŞENİ YAPAR
Yuri 4 yıl önce
%40 la girelim , sonra %15 e düşeriz, böylece millet ayaklanacağı yerde tam tersi mutlu olur. Güzel taktik, ver mehteriiiii!!! :)
Ak parti destekçisi 4 yıl önce
Çay oldu 30 lira 20 liralık Bal oldu 30 lira Aptamil Mama oldu 80 lira.Her şeye zam oldu Bundan sonra ak parti ye oy yok. Oyumu boş a atarım artık .
yaman81 4 yıl önce
ha akp ye vermişin ha boş oy atmışın ha barajı geçemeyen partiye atmışın hiç farkı yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın