banner851

banner614

“İKİSİ GÜÇLÜYSE HUZUR OLUR”

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, ekonominin ve emniyetin güçlü olduğu yerde huzurun olacağını söyledi.

banner619
Ekonomi 16.11.2016, 17:11 18.11.2016, 10:03
2014
“İKİSİ GÜÇLÜYSE HUZUR OLUR”

Düzce'ye yeni atanan İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, Başkan Yardımcıları Mehmet Danışmaz ve Abdülkadir Albayrakoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Gökçe, Hayati Eğilmez, Murat Öz hazır bulundu.
Düzce'ye hizmet etmek amacıyla burada bulunduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, kamu kuruluşları ve STK'larla sıkı diyalog halinde olacaklarını ifade etti. Ekonominin ve emniyetin güçlü olduğu yerde huzurun olacağını söyleyen Deniz, bu anlamda ilin sanayisinin kendileri için önem arz ettiğini de sözlerine ekledi.
Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz'e yeni görevinde başarılar diledi. Çakır, emniyet teşkilatının çalışmalarında her zaman yanında yer almaya çalıştıklarını, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ihtiyaç duyulan her alanda emniyet teşkilatıyla beraber çalışacaklarını söyledi.

Yorumlar (2)
HASAN 5 yıl önce
İkisi yani ekonomi ve Emniyet güçlü ise huzur oluyor imiş. Doğru... Ama kimler için? Vatandaşın ekonomisi mi? Tüccar ve sanayicinin ekonomisi mi? Çiftçinin ve özellikle fındık üreticisinin durumu ortada iken bu tür laflar nasıl edilebiliyor beyleeeeeeeeerrrr.
wampir 5 yıl önce
amerikanın ekonomisi