banner851

banner955

İL MÜDÜRÜNDEN KRİTİK UYARI!

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Necmi Köroğlu, kuruma olan borçlarını yapılandıran vatandaşların, yapılandırmalarının bozulmaması için ilk 2 taksiti vadesinde ödemeleri gerektiğini belirterek, ilk taksiti ödemeyenlerin 31 Mayısa kadar ödeme yapmalarını, 2. taksiti ise 30 Haziranda ödemeleri gerektiğini söyledi.

Ekonomi 29.05.2017, 15:06 29.05.2017, 16:09
5728

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Necmi Köroğlu, 6736 sayılı bazı alacakların yapılandırılması hakkındaki kanuna istinaden yapılandırılan borçların ödeme tarihleri konusunda basın açıklaması yaptı.
Köroğlu, 6736 sayılı bazı alacakların yapılandırılması hakkındaki kanuna istinaden yapılandırılan borçların ödeme tarihlerinin, 4 ay uzatıldığını anımsatarak ilk taksit ödeme tarihinin 31 Mayıs, 2. taksit ödeme tarihinin 30 Haziran olduğunu kaydetti. Köroğlu, kuruma olan borçlarını yapılandıran vatandaşlara çağrıda bulunarak, yapılandırmalarının bozulmaması için ilk 2 taksiti vadesinde ödeme şartını hatırlattı.

İlk taksiti ödemeyenlerin 31 Mayısa kadar ödemeleri gerektiğinin altını çizen Köroğlu, 2. taksiti ise 30 Haziran tarihinde ödemelerini aksi taktirde yasaya istinaden yapılandırmaları bozulacağını bildirdi. Köroğlu ayrıca 6736 sayılı yasadan yararlanan vatandaşların yeni yapılandırmadan faydalanamayacağını, yapılandırma yapan vatandaşların İl Müdürlüğüne başvurarak yeni ödeme planlarını temin edebileceğini aktardı.

Öte yandan Düzce Belediyesi de vatandaşların belediyeye olan Emlak, Çevre, Temizlik, İlan Reklam, Evsel Atık Vergileri ve yapılandırma borçlarını 31 Mayıs Çarşamba gününe kadar cezalı duruma düşmemeleri için ödeme yapmaları hususunda uyardı.

banner844
Yorumlar (1)
ÖNER ŞEN 6 yıl önce
DÜZCEMİZ ÇİN ÇALIŞAN SGK İL MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇIĞIR AÇAN FARKLILIK YARATAN İŞLERİN KOLAYLAŞTIRILMASI İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞAN KIYMETLİ MÜDÜRÜMÜZE BAŞARILAR DİLER HASSASİYETİNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDER ; SAYGILARIMI SUNARIM