banner851

banner614

İLK BÜYÜK ADIM ATILDI!

Düzce Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine tüm yurt genelinde başlatılan döviz bozdurma ve Türk Lirası’na destek kampanyasına destek verdi.

banner619
Ekonomi 09.12.2016, 13:38
795
İLK BÜYÜK ADIM ATILDI!

Düzce Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koşulsuz yanında olduklarını göstermek için OSB yönetiminin bütçesindeki dövizleri yurt genelinde başlatılan döviz bozdurma ve Türk Lirası’na destek kampanyası kapsamında Türk Lirası’na çevirdi.
OSB Yönetim Kurulu’nda oy birliği ile alınan kararla Türkiye’yi ekonomik buhrana sürüklemeye çalışan çevrelere cevap olması amacıyla ülke genelinde büyüyen dolar bozdurma kampanyasına büyük bir katkı sağlandı.
Sanayici ve iş adamlarının belini büken faiz yüksekliği konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’la hemfikir olan OSB yönetim kurulu Erdoğan’ın hassasiyetine katıldıklarını bildirerek mücadelede yanlarında oldukları mesajı verdi.
 

Yorumlar (5)
Düzceli 5 yıl önce
Boşversenize bu işleri. Yurt dışından hammaddeyi makinayı ne ile alacaksınız o zaman? işiniz gücünüz şov. Başka ülkelerde çok meraklıydı Tl'yi kullanmaya. Yiyorsa TL ile ihracat ithalat yapın yurt dışına. Hem geçen hafta koskoca cumhurbaşkanı bile ekonomik verileri açıklarken hala dolar üzerinden açıkladı. Bu havanız kime?
McCarthy 5 yıl önce
Ali Ağaoğlu'da dolarlarını bozduruyor mu acaba. Bedava yemek, bedava traş, bedava Lig tv. çay :)
koray 5 yıl önce
düzcedeki şu para babalarını bi görelim sesleri çıkmıyor öle partinin önünde rklam yapmayla olmuyor çıkarın dövüzleri bozdurun bu ülkeden başka ülke yok o dövüzlerde bi işe yaramaz
Ak 5 yıl önce
OSB de para olsa prefabriktemi durur, Yerler o parayı, reklam kokan haraketler bunlar.
Hakan 5 yıl önce
Osb yönetiminde yüklü dövizin ne işi varmış