banner851

banner614

İNDİRİM ÜSTÜNE İNDİRİM

banner619

Dolarda yaşanan gerileme akaryakıt fiyatlarına yansımaya devam ediyor. Son günlerde üst üste gelen benzin ve motorin fiyatlarındaki indirimlere bir yenisi daha eklendi.

banner846
Ekonomi 04.05.2017, 09:38 05.05.2017, 14:46
6645
banner844

Hem dolar/TL kurunun hem de petrol fiyatının 50 dolar seviyelerine kadar gerilemesinin etkisiyle gelen indirimler devam ediyor. 26 Nisan'dan bu yana son bir hafta içerisinde benzin fiyatlarında üçüncü kez indirim müjdesi geldi. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası(PÜİS) sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinde 8 kuruş  ve motorin fiyatlarında 10 kuruş indirim yapıldı.

PÜİS'ten yapılan açıklama şöyle;
"Benzin ve motorinde indirim bekleniyor: Rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için 5 Mayıs 2017 tarihinden geçerli olmak üzere benzinin pompa satış fiyatında 8 kuruş, motorinin pompa satış fiyatında ise 10 kuruş indirim beklenmektedir."

İşte yeni benzin fiyatları
İndirimin ardından dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

Yorumlar (10)
düzceli 4 yıl önce
petrolun varili 58 dolardı 47 dolara düştü daha cok indirim olması lazım
nsm 4 yıl önce
nerdeyse benzinin 5 lira oldugunu unutacagiz bu baslikla. 15 yil önce benzin avrupa ve tc'de da ne kadardi,, simdi ne kadar bir arastirin bari.
benzinci 4 yıl önce
zam gelecek demekki :)
Isimsiz 4 yıl önce
ALLAH razı olsun devletimizden. EVET in meyvelerini toplayacagiz inşaAllah.
Holygan 4 yıl önce
dünyada nerede ise en fazla vergi ve kacak petrol kullanan ülkesiyiz. kacakcilik hat safhada. devletin denetimleri arttirmasi gerek, vatandasa yükü (ötv, pahali benzin vs.) yüklememesi ve ucuz petrol ürünlerini kullandirmasi lazim
can 4 yıl önce
Yorumsuz ve Vatandaş adlı şahıslar boş boş konuşmayın,akaryakıt fiyatlarında dünyada kaçıncı sıradayız bir araştırın,bu arada benzindeki 10 kuruşluk indirimi belediye başkanına nasıl bağladın,tebrikler.
volkswagenci 4 yıl önce
50 kurus zam yap 10 kurus 1 kurus ındırım yap ıste gelıs fıyatına 1 lıra koyda satta mazotumuz 2 lıra olsun
Yorumsuz 4 yıl önce
Hiç birşey beenmeyen arkadaşlardan ses çıkmıyo hedef 2023
Suphi suphi 4 yıl önce
Gecen sene 3.40 olan mazot simdi 3kere ustuste indirm gelmesine ragmen 4.50 evet sesimiz cikmiyor 3 tl oluncada senin sesin ciksin
vatandaş 4 yıl önce
cümle kurmaya çalışıyolar, az bekle... hem keleş'e hem hükümete hem cumhurbaşkanına muhalefet edebilecek bi cümle lazım...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın