banner851

banner955

“İNSANLARIN HAKLI TALEPLERİNİ KARŞILAMAK ZORUNLULUĞUMUZDUR”

MHP lideri Devlet Bahçeli, hükümete çağrı yaparak "EYT sorunu çözülerek gündemden çıkarılmalıdır. Asgari ücretle yaşayan vatandaşlarımızın da enflasyona ezdirilmemesi, ücretlerin iyileştirilmesi temennimizdir. İnsanların haklı taleplerini karşılamak bizim zorunluluğumuzdur." dedi.

Ekonomi 16.11.2021, 13:03 16.11.2021, 18:13
2172

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında asgari ücret ve EYT konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakı'nda çatlak olduğu iddialarına ateş püsküren Bahçeli ayrıca, birlik beraberlik mesajı verdi.

"EYT SORUNU ORTADAN KALDIRILACAK"

Vatandaşların merakla beklediği asgari ücret zammına, EYT ve 3600 ek gösterge konusuna da değinen Bahçeli, "Bütçe imkanları doğrultusunda, kademeli geçişle birlikte EYT sorunu Meclis'te görüşülecek bu sorun ortadan kaldırılacaktır. 3600 ek göstergenin verilmesi için hükümetimize her desteği vereceğiz” dedi.

"İNSANLARIN HAKLI TALEPLERİNİ KARŞILAMAK ZORUNLULUĞUMUZDUR"

Bahçeli asgari ücret ile ilgili de “Asgari ücretle yaşayan vatandaşlarımızın enflasyona ezdirilmemesi, ücretlerin iyileştirilmesi temennimizdir. İnsanların haklı taleplerini karşılamak bizim zorunluluğumuzdur. Aralık ayında toplanacak komisyonun enflasyon üzerinde bir zam oranı belirlemesi temennimizdir." ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (4)
Duzceli 1 yıl önce
huzur birlik beraberlik icinde olan her parti başkanına Parti'nin içine sızdırılmış olan şahıslar her Zaman birliği bozmak için çalışacaklardır önemli olan o hainleri bizim tanımamız!.
Halk 1 yıl önce
Senin ihanetini bozkurtlar unutmafi..Istifa edin..
mustafa öztürk 1 yıl önce
eyt düzce devamlı takiptedir
halk 1 yıl önce
hadi ordan.Ülkece öğrendik senın ne yanardöner olduğunu..
Yeni Sayımız