banner851

banner614

İŞ DÜNYASI MEMNUN...

65. hükümetin kurulmasının ardından iş dünyasından yeni kabine yorumları gelmeye başladı. MÜSİAD Düzce Başkanı İsmail Çakmak, ekonomideki pozitif yönde büyümenin, yeni yönetimle süreceğini belirterek, “Bu bağlamda Başbakanımıza ve yeni kabinemize tam destek veriyoruz.” dedi.

banner619
Ekonomi 25.05.2016, 11:26
1843
İŞ DÜNYASI MEMNUN...

 AK Parti Milletvekili Faruk Özlü’nün 65. hükümette Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevi üstlenmesi Düzce'de iş dünyasını da hareketlendirdi. Özellikle yatırım alanlarını ilgilendiren konulardan sorumlu bakanlığın başına gelmesi nedeniyle Düzce'deki sanayici kesimi, Bakan Özlü'nün, yeni görevinden oldukça memnun. Sanayi bölgelerini ilgilendiren sorunlar ve talepler başta olmak üzere bir çok konu üzerinde çözüm istedikleri noktalar için artık bakanlık avantajı olan yatırımcılar, bu sürpriz gelişmeyi ekonomi çevresi için bir fırsat olarak değerlendiriyor. Sanayici ve işadamlarını temsil eden Düzce TSO'nun da desteği ile Düzce'ye ilişkin iletilecek hususlarda kapısı çalınacak olan bakanlıktan artık eli dolu dönülmesi bekleniyor. Yeni kabine ve Düzce Milletvekili Faruk Özlü'nün bakanlığına ilişkin iş aleminden yapılan değerlendirmelerde ise kalkınmanın hızlanacağı vurgusu yapıldı.

“Yolumuzun açık olacağına inancımız tamdır”

“Yeni Kabine” ile ilgili yazılı bir açıklama yapan MÜSİAD Düzce Başkanı İsmail Çakmak, “AK Parti’nin 22 Mayıs’ta yapılan olağanüstü kongresinde genel başkanlığa seçilen ve Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kendisine 65. Hükümeti kurma görevi verilen, Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın açıkladığı yeni kabineden dolayı kendilerini kutluyor ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyoruz. Yeni kabinenin de istikrarla milletimize hizmet edeceğine ve icraatlarıyla adından söz ettiren Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’la yolumuzun açık olacağına inancımız tamdır. MÜSİAD Düzce Şubesi olarak, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olan Düzce Milletvekilimiz Sayın Faruk Özlü’yü tebrik ediyoruz. İş alemi olarak, 25 çeyrektir devam eden pozitif büyümenin, yeni ekonomi yönetimiyle de süreceğini ve ‘Yeni Türkiye’ hedefiyle ülkemizin kalkınmada hızlanacağını düşünüyor, bu bağlamda Başbakanımıza ve yeni kabinemize tam destek veriyoruz.” ifadelerini kullandı.

HABER;C.ÜSTÜNER

Yorumlar (3)
vatandaş 5 yıl önce
benim arazi var organizede hemde 5 dönüm para yaparmıki 1. organizeee
HALK 5 yıl önce
Vermezseniz şaşardım.Sonra seçilen değil atanan diyecektiniz herhalde.Seçilmek için birilerinin seçime girmesi gerekirdi.
aydın 5 yıl önce
görünen fabrikaların arkasındaki yerler degerlenirmi tarım arazisi olarak geçiyor nasıl iş bir adım yanı sanayii diğeryer tarım yerler ufak araziler tarım yapan yok aç oralarıda sanayiiye