banner851

banner614

İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu ile Düzce'de faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketi arasında işbirliği protokolü imzalandı.

banner619
Ekonomi 22.11.2012, 16:32
239
İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

İmza törenine Düzce TSO Başkanı Metin Büyük, TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Cemal Aksan, Başkan Yardımcısı Mehmet Topuz, Teknofis Danışmanlık Şirketi’nin sahibi İhsan Serdar Demirbilek ve çalışanları ile Düzce Genç Girişimciler Kurulu Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Düzce TSO Başkanı Metin Büyük, günümüzde proje yazımının kamu finansmanlarından yararlanmak için en önemli şart olduğunu ve bu hizmetin Düzce’de olmasının mutluluk verici olduğunu söyledi. Devlet destekli finansman imkanlarının her geçen gün artarak devam ettiğini belirten Büyük, bu imkanlardan Düzce olarak daha çok faydalanmak gerektiğini de sözlerine ekledi.
TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Cemal Aksan, gerek Avrupa Birliği’nin destekleri gerekse devlet destekleri hakkında girişimcilerin en üst düzeyde faydalanabilecekleri bir anlaşma yaptıklarını ifade etti. Konuşmaların ardından işbirliği protokolü imzalandı.

banner844
Yorumlar (0)