banner614

KALKINMA AJANSI TOPLANDI

banner619

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı Düzce'de gerçekleştirildi. Toplantıya 5 ilin Valileri, Belediye Başkanları, Ticaret ve Sanayi Odaları ve İl Genel Meclis Başkanları katıldı.

banner846
Ekonomi 19.01.2010, 17:09
198
KALKINMA AJANSI TOPLANDI
banner844

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı ilimizde yapıldı. Düzce Valisi Bülent Kılınç ve Belediye Başkanı İsmail Bayram'ın ev sahipliği yaptığı toplantıya Sakarya Valisi Hüseyin Atak, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Topçuoğlu, Yalova Valisi Yusuf Erbay, Belediye Başkanı Yakup Bilgin Koçal, Bolu Valisi İbrahim Akpınar, Belediye Başkanı Alaatin Yılmaz, Kocaeli Valisi Gökhan Sözer, Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ayrıca beş ilin il genel meclis başkanı ile ticaret ve sanayi odalarının yönetim kurulu başkanlarıda katıldı.

Toplantının açılışını yapan Vali Bülent Kılınç “Sizleri ilimizde görmekten son derece mutluyuz. Bu toplantınında hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Toplantı gündemi hakkında bilgiler veren Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Kocaeli Valisi Gökhan Süzer toplantının basına kapalı devam edeceğini açıkladı.
Toplantı gündeminde 18 Aralık 2009 tarihinde Çukurova Kalkınma Ajansı ziyareti ile ilgili olarak hazırlanan rapor görüşüldü.

Uzman Personel ve Destek Personel alımına ilişkin sözlü mülakat yarışma sınavı, yarışma sınav komisyonu değerlendirme sonuç raporunun Komisyon Başkanı Ajans Genel Sekreteri tarafından okunması.
Rapor Ajans tarafından değerlendirildi.

Yorumlar (0)
14°
kapalı