banner851

banner955

"KENDİME HOŞ GELDİM"

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın ABİGEM DM aracılığıyla düzenlediği "Öz Farkındalık (Kendime Hoş Geldim)” semineri Eğitmen Tuba Karagöz Sever’in sunumuyla Düzce Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleşti.

Ekonomi 22.06.2020, 11:06 22.06.2020, 11:14
1490
"KENDİME HOŞ GELDİM"
banner1032

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası personeline yönelik gerçekleşen eğitim seminerine Eğitmen Tuba Karagöz Sever’in, bireysel yaşam alanlarını daha verimli hale getirme, performansı arttırma ve pozitif ilişkiler geliştirme bakış açısını kazandırma, öz farkındalığı sağlama, kişisel liderlik sağlama, stresle baş edebilme, duyguları yönetebilme, ifade becerisi gibi konu başlıklarını ele alarak Düzce Ticaret ve Sanayi odası personellerine aktardı.

Eğitim semineri, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak personele yönelik uygulamaların ve deneyimlerin paylaşıldığı soru cevap şeklinde devam etti.

Eğitim toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Yorumlar (2)
yorumcu 2 yıl önce
onlara öncelikle oraya gelen esnaf ve vatandaşların sayesinde maaş aldıklarınıda hatırlatın çünkü kendilerini kral zannedip gelene karşı çok ilgisiz ve kırıcılar çözüm yerine sorun üretiyorlar
Eski Düzceli 2 yıl önce
Yine bir yiyelim içelim partisi bu drrenin suyu nereden geliyor hepinizin tuzu kuru doymadınız hala yeme içme peşindesiniz şu memlekete birde faydanız olsun boş insanlar.
22
açık