banner614

KOCAALİ’DEKİ DEV PROJEYE ALG İMZASI

banner619

Düzce’de doğan dünyaya yayılan lider inşaat firması ALG Construction, Sakarya Kocaali’de yapılacak olan yaklaşık 120 milyon TL değeriyle bölgenin en büyük TOKİ ihalesini almaya hak kazandı.

banner846
Ekonomi 15.12.2020, 17:20
5277
KOCAALİ’DEKİ DEV PROJEYE ALG İMZASI
banner844

İmza attığı projelerle Düzce’nin çehresini değiştiren ve başarısını tüm Türkiye’ye kanıtlayan ALG Construction il dışındaki çalışmalarına da bir yenisini ekledi.

Bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şirket, bölgenin en büyük TOKİ ihalesi olan, Sakarya İli Kocaali ilçesi Caferiye Mahallesi 2 etap 403 konut ve 1 adet ticaret merkezi inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesinden oluşan ihaleyi almaya hak kazandı. 117.325.292,20 TL değerindeki proje ALG güvencesiyle yükselerek bölgeye değer katacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan ALG Construction Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, “Bölgemizin en büyük TOKİ ihalesini kazanmanın gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Düzce’nin markası olarak ‘Geleceği inşa etme’ hedefiyle eşsiz projeleri hayata geçirmeye dün olduğu gibi bugün ve yarın da devam edeceklerini vurgulayan Algün, “Düzce’nin en büyük alışveriş merkezi ve yaşam alanı projesi başta olmak şehrimize ve Türkiye’ye değer katacak birçok yatırım için çalışmalarımız devam ediyor. Bir yandan Düzce’deki projelerimiz yükselirken diğer taraftan Türkiye’deki prestijli birçok yatırımı inşa etmeye talip oluyoruz. Son olarak yaklaşık 120 milyon TL değeriyle bölgenin en büyük TOKİ ihalesini almaya hak kazandık. Ülkemize hayırlı olması dileğiyle.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (13)
Sakaryali 4 ay önce
Tokinin yapımı ne zaman başlayacak acaba
Sakaryali 4 ay önce
Yapmaya ne zaman baslanacak
Eray özdemir 6 ay önce
Caferiye muhtarı olarak hayırlı olmasını dilerim.
Zekeriya aydın 6 ay önce
Düzenin bir değeridir tebrikler
Green Park bitsin artık 6 ay önce
2018 Kasım ayında greenpark sitesinden satın aldım. Yaklaşık 2 yıldır ödeme yapıyorım. 2 yılda 10 bloktan 5 blok daha yapılmadı. Allah yardımcımız olsun....
veysi 6 ay önce
yorum hosunuza gitmediği zaman mı yayınlamıyorsunuz sayın yetkili
veysi 6 ay önce
evet bizim daha çok çalışmamız lazım patronlarımızın daha iyi arabalara binmesi ve daha lüks yaşaması için, aldıysa aldı bize ne ...
Başkan 6 ay önce
Hayırlı olsun yakışır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık