banner851

banner955

KORKMAZ GİYİM’DEN DEV KAMPANYA

Cedidiye Mahallesi’nde bulunan Korkmaz Giyim Mağazası yaptığı sezon sonu indirimiyle vatandaşlara ucuz alışveriş imkanı sunuyor. Mağaza Müdürü Olcay Kocayıldız yaptığı açıklamada ekonomiye destek olmak amacıyla böyle bir indirime gittiklerini belirterek, “Halkın alım gücüne katkı sağlamak amacıyla yapmış olduğumuz bir fedakârlık bu” dedi.

Ekonomi 12.01.2019, 18:10 13.01.2019, 09:41
10456
banner1032

Mağaza Müdürü Olcay Kocayıldız yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın alım gücünü azaltmak için yüzde 50 ile yüzde 70 arasında net indirimler yaptık. Tüm halkımızı bekliyoruzdedi.

“Bay-Bayan giyim üzerine kaliteli ürünlerimizi hizmete sunuyoruz”

Kocayıldız yaklaşık 6 yıldır bu sektörde faaliyet sürdürdüklerini belirterek şunları söyledi:

 “Korkmaz Giyim 2013 yılından beri bay-bayan giyim ürünleriyle birlikte faaliyette olan bir firmadır. Bay-Bayan giyim üzerine kaliteli ürünlerimizi hizmete sunuyoruz.

"Ekonomiye destek olmak için…"

Ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılardan dolayı vatandaşa bir nevi destek olma anlamında, ekonomiye destek anlamında Korkmaz Giyim olarak alım gücünü düşürerek yapmış olduğumuz bir kampanyadır.

“Fedakârlık olarak değerlendirmek istiyorum”

Yaptığımız bu kampanyayı elimizde bulundurduğumuz stokları eritmek, ödeme zorluğunu kolaylaştırmak aynı zaman da müşterilerimize bu indirimde de halkın alım gücüne katkı sağlamak amacıyla yapmış olduğumuz bir fedakârlık olarak değerlendirmek istiyorum.”

Olcay Kocayıldız ürünlerin hepsinin kaliteli ve lisanslı ürünler olduğunu belirterek “29 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek olan kampanyamız için tüm halkımızı Düzce Merkez Camii karşısındaki mağazamıza bekliyoruz. Müşterilerimiz gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilir.” dedi

Haber: E.K.DURSUN


Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (19)
Mert 4 yıl önce
Çeşit yok ki.İndirimdekiler alıcısı bulunmayan tapon mallar. Ben hayveye gidiyorum.her çeşit var.Onlarca mağazadan seçip alıyorum.
VELİ 4 yıl önce
yerli esnafımızın arkasındayız. Ben gittim alışveriş yaptım. Fiyatlar gayet uygun. hanımıma alısveriş yaptım çok güzel ve kaliteli.
El 4 yıl önce
Düzce den giyim alan kaldı mı en kötü haigway den alıyorum yada bolu ya gidiyorum
Seyyid 4 yıl önce
Oncu Buyuk bindirirler
.sonrada kucuk indirirler.millet yemiyor artik..
Faik 4 yıl önce
Kimse kimseye ucuz birşey vermez altında mutlaka bir şey vardır bu bizim milletimize çok kar hırsı doymamış bu bizim insanlarımızın özelliği hehe dini vecibelere göre kar koysa sorun kalmaz
Başkan 4 yıl önce
Helal olsun esnafımıza
Bana msj atmayın 4 yıl önce
sonrada kasada paket yaparken oflayıp puflarsınız
Aa 4 yıl önce
Karsız satıldığına inanasım gelmiyor. Sezon başında 200₺ olan bir parça, sezon sonu diye 70₺ olabiliyor. Bu denli yüksek karlarla satışlar yapılıyor genelde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık