banner851

banner614

KORKMAZ GİYİM’DEN DEV KAMPANYA!

banner619

Düzce’de uzun yıllardır hizmet veren Korkmaz Giyim Mağazası yaptığı sezon sonu indirimiyle vatandaşlara ucuz alışveriş imkanı sunuyor. Mağaza Müdürü Olcay Kocayıldız Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, Düzceli vatandaşlara kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı amaçladıklarını söyledi.

banner846
Ekonomi 17.01.2020, 16:27 17.01.2020, 17:30
2880
banner844

Korkmaz Giyim Mağazası Ocak ayında başlattığı %70 indirimlerle adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Dünyaca ünlü markaları, dev indirimlerle vatandaşlara sunan, bu neticede ilgi ve takdir gören Korkmaz Giyim, kampanyayı Şubat ayı sonuna kadar sürdürmeyi planlıyor.Bay ve bayanlara hitap eden, geniş ürün yelpazesi ile ziyaretçilerini eli boş göndermeyen Korkmaz Giyim, ürünlerinin yüksek kalitesi ile müşterilerin memnuniyetini kazanıyor. Mağazanın Müdürü Olcay Kocayıldız, hem indirimleri, hem de mağazanın ürün yelpazesini Öncü Haber Mikrofonlarına değerlendirdi.

“Yüzde 70’e varan indirim şubat sonuna kadar devam edecek”
Dünyaca ünlü markaları Düzceliler ile buluşturduklarını belirten Mağaza Müdürü Olcay Kocayıldız şunları ifade etti: “Kadın ve erkek giyimi üzerine hizmetlerimiz var. 5 personelle hizmet veriyoruz.  Düzce’de bizi diğer mağazalardan ayıran şey ürün kalitemizdir. Strems, Gazella ve Pierre Cardin gibi ünlü markaların bayiliğini yapıyoruz. Şuan için kadın ürünlerimizde yüzde 50 ile yüzde 70 arası erken  ürünlerimizde ise yüzde 50 ile yüzde 60 arası indirimlerimiz var.  Şubat sonuna kadar indirimlerimiz devam edecek. Şuan en çok kadın reyonunda şişme mont ve trikolar talep görüyor. Erkeklerde ise kabanlarımız ve ceketlerimiz şuan için revaçta diyebiliriz.”
 “Düzceli hemşerilerimizi bekliyoruz”
Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sattıklarını belirten Kocayıldız şunları söyledi: “Kış ayı için kadınlara, Strems ve Pierre Cardin gibi kaliteli ürünleri tavsiye edebiliriz. Hem kalitesi hem de uygun fiyatlı olması açısından şuan için vatandaşlarımıza önerebiliriz.Bu indirimlerimiz şubat ayının sonuna kadar devam edecektir. Tüm Düzceli hemşerilerimizi mağazamıza davet ediyorum.”

Yorumlar (11)
Vatandaş 1 yıl önce
Fiatın üstü üstüne yazıyorlar sözde indirim yemezler bu milleti iyice enayi yerine koymuşlar
Cuneyt 1 yıl önce
Once yuklu bindir..sonra yuzde 70 ayaklarina indir..biz bu nimaralari yutmadik..
Yer se 1 yıl önce
Kimse vatandaşı kandırmasın %70 zamdan sonra indirim. Bravo
Levent 1 yıl önce
Ne indirimi yahu oradan aldığını tam yarı fiatına heryerden alabilirsiniz
Önder 1 yıl önce
Tamamen yalan ve yanlış reklam yapıyorsunuz indirim dedikleri tamamen yalan bunları ticaret odası neden denetlemiyor
Murat 1 yıl önce
Haber mı reklam mı,,reklamı haber diye yürütüyorsanız,ayıp derim.öncü duzcenin yürekli ve onurlu bir haber portalıdır..bu nebe,,,
HAYAL 1 yıl önce
Bu haber mi reklam mı anlayamadım...
MIGHTY 1 yıl önce
Böyle haberleri yaparak gazetecilik nasıl yapılır,habercilik nasıl yapılır tüm dünyaya gösteriyorsunuz.Tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık