banner851

banner955

LİTRE FİYATI 30 TL’YE DAYANANACAK

Küresel piyasalarda yaşanan gelişmeler, akaryakıt fiyatlarını etkilemeye devam ediyor. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine büyük zam yapılacak. Pompaya yansıtılacak zamla birlikte Düzce’de motorinin fiyatı 30 TL’ye dayanacak.

Ekonomi 15.06.2022, 13:45
3525
LİTRE FİYATI 30 TL’YE DAYANANACAK

Pandemi dönemi ve ardından patlak veren Rusya – Ukrayna savaşı, küresel piyasaları etkilemeye devam ediyor. Akaryakıta art arda gelen zamların önüne geçilemezken, bu gece yarısından itibaren motorine bir zam daha geliyor.  Motorine gelen son zam, en çok taşımacılık ve nakliye sektörünü derinden sarsacak.

Sektör kaynaklarının aktardığına göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatı 1 lira 27 kuruş zamlanacak.

Bu geceki zamla birlikte motorinin litre fiyatı Düzce’de 27.97 TL’den 29, 24 TL’ye çıkacak. Zamlı fiyatlar, ilçelere göre farklılık gösterebiliyor.

banner844
Yorumlar (7)
Vatandaş 2 hafta önce
Bayramdan sonrayi beklesin herkes hersey cok daha guzel olacak :)
YAVUZ81,08 2 hafta önce
Bu millet bu günlerin hesabını sandıkta sormazsa bende başka bir şey bilmiyorum 2023,ü beklemeye gerek yok pehlivanlar çıksın meydana sandık milletin önüne derhal gelmeli
Madur 2 hafta önce
Yetmedi mi bundan sonrasını sandık paklar artık iktidar güven oyu almazsa bu zamların sonu gelmez
Ertan demir 2 hafta önce
Yap 50 düz olsun rahat edelim
nsm 2 hafta önce
yaparsa akp yapar degil mi yolunan düzceli vatandasim? hala mi %60 bunlara?
Düzceli Vatandaş 2 hafta önce
Sıkıntı yok tayyip erdoğan herşeyi düzeltecek hedef 2023
düzceli 2 hafta önce
ülkeyi gılıştaroğlu ve cehape zihniyeti bu hale getirdi zaten!!!! bu sefer tayyibi seçelimde herşey güllük gülistanlık olsun!!
18
açık