banner851

banner955

MECLİS TOPLANTISINDA ÖNEMLİ MESAJLAR

Düzce TSO Olağan Meclis Toplantısı'nda konuşan Oda Başkanı Erdoğan Bıyık, seçimlerin geride kaldığına işaret ederek, artık Düzce'ye katma değer sağlayacak hizmetler için çalışma zamanı olduğunu vurguladı.

Ekonomi 22.10.2022, 11:30 22.10.2022, 13:23
641

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısı, Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar’ın başkanlığında gerçekleştirdi.

Toplantıya; Meclis Başkan Yardımcıları Metin Topal, Murat Taştepe, Meclis Katip Üyesi Murat Sert ve meclis üyeleri katılım sağladı.

YENİ "DÖNEMİMİZ HAYIRLI OLSUN"

Toplantının açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar, "Yeni dönemimiz hayırlı olsun. İnşallah güzel hizmetler yapacağız.” dedi.

"DÜZCE'YE KATKI SAĞLAYACAK ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ"

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ise meclis üyelerine seslendiği konuşmasında, “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası gibi güzide bir kurumun yönetimini devralmak bizim için çok gurur verici olmasının yanı sıra ciddi bir sorumluluğun omuzlarımıza yüklenmesi demektir. Artık seçimler geride kalmış ve hizmet süreci başlamıştır. Yeni dönemde yapılacak tüm çalışmalarımızın ve faaliyetlerimizin Düzce'mize önemli katma değerler sağlamasını temenni ediyorum. Yeni dönemimiz hayırlı olsun.” ifadeleri kullandı.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ve yönetimine teşekkür etti.

Toplantı, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın Oda tanıtımı ve oryantasyon sunumu ile devam etti.

KOMİSYON ÜYELERİ BELİRLENDİ

Toplantının devamında; Hesap İnceleme Komisyonu meclis üyelerinin oy birliği ile belirlendi. Komisyonda; Yunus Emre Gülay, Metin Şişman, Ümit Çengel, Görkem Özdemir ve Cengizhan Veziroğlu yer aldı.

banner844
Yorumlar (2)
Cemalettin Kapusuz 1 ay önce
Önemli mesajı göremedik. Yoksa REKLAM olsun diye mi haber yapıyorsunuz.
Düzceli 1 ay önce
Çok çalışırken yorulmayın. En sağ taraftaki Taştepe'nin Düzce'ye ne faydası olmuş? Kendi başarısıyla mı seçildi yoksa birileri ona yürü mü dedi?