banner851

banner955

MOTORİN 25 LİRAYI GEÇTİ

Akaryakıta haftanın 3. gününde 3. zam… Litre fiyatında pompaya yansıyacak şekilde bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 79 kuruş, motorine ise 2 lira 25 kuruş zam yapıldı.

Ekonomi 09.03.2022, 17:23
1742
MOTORİN 25 LİRAYI GEÇTİ
banner1032

Rusya’nın Ukrayna’yı işgali ve Amerika’nın Rusya’dan petrol ve doğal gaz alımını durdurmasıyla son dönemde art arda zam haberlerinin geldiği ve akaryakıtta bu haftanın 3. gününde 3. zam haberi geldi.

Litre fiyatında pompaya yansıyacak şekilde bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 79 kuruş, motorine ise 2 lira 25 kuruş zam yapıldı.

Konuyla ilgili Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’ndan (EPGİS) yapılan açıklamada, “10.03.2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 0,79, motorinde 2,25 TL/LT Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.” denildi.

DÜZCE’DE NE KADAR OLACAK?

Zamlı tarifenin yürürlüğe girmesiyle birlikte Düzce’de benzinin litresi 21 lira 16 kuruştan, motorinin litresi ise 25 lira 9 kuruştan satılmaya başlanacak.

Yorumlar (11)
maduraya cvp. 7 ay önce
Allah insanı düşünsün diye yaratmış.Sana ne söylüyorlarsa inanan kadar düşünce özürlüsün vesselam..Beyninin içinde çok sapla saman birikmiş onları temizlettir.Akkoyunlar hastalıklı beyin artık..
Mesut 7 ay önce
Bu zam geri çekildi
nsm 7 ay önce
yarasin...yakisiyor zam yapmiyoruz deyip hüllog cekenlere.. ayrica: gecmis olsun hepimize...
vatandaş 7 ay önce
ÇARE ERKEN SEÇİM.BAŞKA ÇARE YOK.SAVAŞ BAHANE.MERKEZ BANKASINI ÇARÇUR ETTİLER.SAVAŞ BAHANE.ERKEN SEÇİM İSTİYORUZ.
cash81 7 ay önce
oh yeeeee
Yamalı Pantalon 7 ay önce
Pompaya devammmmm
Madur 7 ay önce
Hani nerede bu şoförler cemiyeti kimsemi yok artık iktidar bu işi götüremiyo erken seçim bundan sonra sandık bunları paklar
Madura 7 ay önce
Siee git Lan..senin gibi bu ulkeyi 1 klo patates.domatesi istanbulu yunana satan hainlerden deiliz..dunya genelinde akaryakit sikintisi oldugunu bilmeyecek kadar beyin ozurlumusun..defol spastik.. solcu kominist hain..
Duzceli 7 ay önce
Oy zamani gelince direk oyum chp ye serbest piyasa yasasi kaldırılması lazim zami devlet belirlemisi lazim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
orta şiddetli yağmur