banner851

banner955

OTOGAZA BÜYÜK ZAM

Sürücüleri ve sanayiciyi üzen haberler… En son 20 Ekim’de 22 kuruş zam yapılan LGP fiyatlarına bu geceden itibaren 48 kuruşluk bir zam daha bekleniyor. Öte yandan doğal gazda da konut tarifesinde değişikliğe gidilmezken, sanayi ve enerji santralleri tarifelerine yüzde 46 ve 48 oranında zam yapıldı.

Ekonomi 01.11.2021, 10:59 02.11.2021, 18:35
4911
OTOGAZA BÜYÜK ZAM

Son dönemde dövize bağlı olarak akaryakıt fiyatlarındaki artış sürüyor. Otogaz (LPG) fiyatlarına bir zam daha geliyor. Bu gece yarısından itibaren otogaz fiyatlarında 48 kuruş artış bekleniyor.

Otogaza en son 20 Ekim'de 22 kuruş zam yapılmıştı. Gelen son 48 kuruşluk zamla birlikte Düzce'de otogazın litre fiyatı 6 lira 45 kuruşa çıkacak.

DOĞAL GAZA SANAYİ VE SANTRAL ZAMMI

BOTAŞ, Kasım ayına ilişkin satış tarifesini yayımladı. Buna göre Ekim ayının ardından Kasım'da da konut abonelerinin tarifesi değişmezken, sanayi ve enerji santralleri tarifelerine yüzde 46 ve 48 oranında zam yapıldı. Doğal gaz tarifesi 3 ayda 2 katına çıktı.

Öncü Haber Merkezi

Yorumlar (9)
İsyankar Düzce li 1 yıl önce
Her yokuşun bir inişi her inişin bir yokuşu var bu millet adamı vezirde eder rezilde secimde hangi yüzle oy isteyecekler bakalım ( gerçi bu aç gözlü millet üç kuruşa tema eder yine vezir yapar)
can 1 yıl önce
DEVLET KENDI HALKINI KAZIKLARSA SECIMLERDE DE OY BEKLEMESIN HALKIMIZ BUNU YAZAR BENDE AK PARTIYE OY VERDIM HERDAIM AMA BU YAPILAN BENZINE LPG YE ZAMLAR HERSEYE YANSIR BUNU DEVLET NASIL BILMEZ
Zam zaam zaaaam 1 yıl önce
Yılbaşında lpg 7.5 8 lira benzin motorin 9.5 üzeri hayırlı uğurlu olsun.
Kent Klark 1 yıl önce
Ben hep 50 liralık alırım şahsen. Gayet de iyi gidiyor.
Madur 1 yıl önce
Bir türlü doymadılar sıkın artık fuzuli masrafları yeteeeeer
vatandaş 1 yıl önce
seçimde görüşürüz
doymadınız 1 yıl önce
yıl sonuna kadar hedef 10tl
Cemil 1 yıl önce
30 sene once yi unutmak lazim gelecege bakmak lazim ne olacakk bu gidisat ulke cok yanlis bir duruma surukleniyor isin kotusu girmezden geliniyor vatandasa hersey luks goruluyor bi cafede cay icmek bile teledon almak bile bu iste garip seyler var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız