banner851

banner955

ÖZER: “ÜRETİM VE İSTİHDAM KAPASİTESİNİ ARTTIRACAĞIZ”

Düzce’nin tekstil sektöründeki önde gelen firmalarından olan Delta Alfa Çorap Fabrikası yöneticileri ve çalışanları, dün akşam düzenlenen iftar programında bir araya geldi. İftar programında konuşan Delta Alfa Çorap Fabrikasının Genel Müdürü Volkan Özer, firmanın üretim ve istihdam kapasitesini arttırmak için, Düzce’ye yeni bir fabrika daha kuracağının müjdesini verdi.

Ekonomi 11.04.2022, 12:03 12.04.2022, 17:26
5070
ÖZER: “ÜRETİM VE İSTİHDAM KAPASİTESİNİ ARTTIRACAĞIZ”

2003 yılında İstanbul’da kurulan, 2008 yılında ise fabrikasını Düzce’nin Çilimli İlçesine taşıyan Delta Alfa, bünyesinde binlerce kişiyi istihdam ediyor.

Üretim kapasitesini arttırmak için, Düzce’ye yeni bir fabrika açma hazırlığında olan Delta Alfa’nın yöneticileri ve çalışanları, dün akşam düzenlenen iftar programında buluştu.

Düzce’de tekstil sektöründe faaliyet gösteren Delta Alfa Çorap Fabrikasının yönetici ve çalışanlarının bir araya geldiği geleneksel aile iftarı dün akşam Hacı Dayı Tac Restoran’da düzenlendi.

İftar Programına Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, fabrika yöneticileri, çalışanlar ve aileleri katıldı.

İftar programının ardından, basın mensuplarının bulunduğu masaya gelen Delta Alfa Çorap Fabrikasının Genel Müdürü Volkan Özer, üretim ve istihdam kapasitesini arttırmak için yapacakları yeni yatırım için yer bakmaya devam ettiklerini söyledi. Kurulacak yeni fabrikanın çevre dostu olacağını dile getiren Özer, “Kuracağımız yeni fabrika, tamamen güneş panellerinden üretilecek enerji ile çalışacak. Fabrikamız yeşil dostu olacak” dedi.

Yorumlar (27)
Nurten 9 ay önce
Organızgon çok güzel dı emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Uzun yıllrdr bu fabrıkadayım calısana deger veren ve motıve etmek ıcın bu kadar cabalayan baska bı ısyerı daha gormedım.
Yamalı Pantalon 9 ay önce
Yorumlardan anladığım kadarıyla, bu fabrika Düzce'ye çok.
LEVENT TUNCER 9 ay önce
İnsanoğlu nankorlukte sınır tanımıyor.Sizleri el üstünde de tutsalar onada bir kusur bulursunuz.Ekmek yediğiniz yeri taslamayin.Sanki evinizde herşey dortdortluk .Büyük organizasyonlarda illaki eksiklikler olabilir.Tesekkurler Delta Alfa.Allah kabul etsin .
AYDİN YİLMAZ 9 ay önce
Çok güzel bir iftar yemeği oldu emeği geçen herkesten Allah razı olsun birlik beraberliğimiz daim olsun Allah kabu etsin..
Aydın Yılmaz 9 ay önce
Delta alfa çorap işçisine değer vermeseydi ben 13 yıl çalışmazdım bence Düzce'de eşi benzeri olmayan bir fabrika değerini bilmek lazim
DLT ALFA 9 ay önce
Dostuna çektiğin kılıç,düşmana davul caldiriyorsa sen bizden degilsin efendi.
Haklı 9 ay önce
Ses hep yalaka köpekler den çıkıyor duzceyi Zengin ettiniz işçi sesini çıkaramıyor sarı sendika sizi
DLT ALFA 9 ay önce
Bak kardeş sen dışarıda bu fabrikaya girmeye çalışan kaç insan var biliyor musun neyi kotuluyorsun yediğin ekmeğe ictigin suya sana hakkını verene saygın olsun eleştiri yapacaksan kapının dışında yap o zaman hesaplasiriz.Delta Alfa ailesine saygın olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız