banner851

banner955

PARLAK TURİZMCİLERE DÜZCE’Yİ ANLATTI…

Travel Turkey İzmir Fuarına katılan Düzce Kültür ve Turizm İl Müdürü Sebahattin Parlak, Düzce’nin turizmde gelişmesi için Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı (TGA) uzmanları, seyahat acenteleri ve tur operatörleri ile toplantı yaptı.

Ekonomi 05.12.2021, 13:00 05.12.2021, 15:36
1064
PARLAK TURİZMCİLERE DÜZCE’Yİ ANLATTI…

Tarihi dokusu, doğası ve denizi ile Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden olan Düzce’nin, turizmde gelişmesine yönelik adımlar atılmaya devam ediyor. Konuralp’te yürütülen arkeoloji kazılarında gün yüzüne çıkan tarihi eserler, Düzce’nin turizmde ne kadar zengin bir il olduğunu ortaya koyarken, bölgenin tanıtımı için de çalışmalar devam ediyor.

Düzce Kültür ve Turizm İl Müdürü Sebahattin Parlak, Düzce’nin turizm de gelişmesi, turizme yönelik yatırımların yapılması ve Düzce’nin tanıtımı için 2 – 4 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen Travel Turkey İzmir Fuarında Kültür ve Turizm Bakanlığı TGA uzmanları, seyahat acenteleri ve tur operatörleri ile bir araya gelerek ikili görüşmelerde bulundu.

Görüşmelerde Düzce’nin tarihi ve doğal güzelliklerini anlatan Parlak, özellikle tur operatörlerine Düzce’ye sefer düzenlemeleri konusunda çağrıda bulundu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız