banner851

banner955

PROJEYİ DÜZCE BELEDİYESİ ÜSTLENDİ…

Düzce Belediyesi ile Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (DESOB) arasında, Yapı Sanatkârları İmalatçılar ve Mobilyacılar, Dekorasyoncular İmalatçıları Sitesi ön protokolü imzalandı. Projede Düzce’de Yapı Sanatkârları İmalatçılar ve Mobilyacılar, Dekorasyoncular İmalatçıları Sitesi kurulması ön görülüyor. Projeyi Düzce Belediyesi üstlenecek...

Ekonomi 07.10.2021, 00:18 07.10.2021, 00:32
3728
PROJEYİ DÜZCE BELEDİYESİ ÜSTLENDİ…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı arasında, bugün Düzce’nin gelişimine yönelik yeni bir işbirliği protokolü imzalandı. Protokole göre, Düzce Belediyesi tarafından hazırlanan “Yapı Sanatkârları İmalatçılar ve Mobilyacılar, Dekorasyoncular İmalatçıları Sitesi” projesi ile ilgili çalışmalar hızlandırılacak.

Konu ile ilgili DESOB tarafından Yapılan açıklamada,  “Düzcemiz’in dönüşüm mimarı, proje insanı,  Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü Başkanımız ile Yapı Sanatkarları İmalatçılar Sitesi ve Mobilyacılar, Dekorasyoncular İmalatçıları Sitesi, ön mutabakatı üzerinde görüş birliğine varılmıştır. Plan ve projesi, yer temini Düzce Belediyesi ve DESOB işbirliği ile yapılması uygun görülmüştür. Plan ve projenin yapımını; Düzce Belediye Başkanlığı üstlenmiştir. Planlanan site içerisinde, Elektrikçiler Odası, İmalatçıları ve Ayakkabı imalatçıları da, yer alacaktır. Şehir içinden imalat ve tamirat sektörlerinin tamamı yeni kurulacak olan, sanayi sitelerine konuşlanması sağlanacaktır. Konuyla ilgili taslak çalışmalar başlatılmış ve belediye teknik ekibi ile yetkilileri ile ilgili oda başkanlarımız çalışmalarını DESOB başkanlığımız yürüteceklerdir. Düzcemiz’e bu kazanımı sağlayan, taleplerimize heyecanla destek veren Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü’ye; Esnaf ve Sanatkarlarımız adına minnet ve şükranlarımızı sunuyorum hayırlı olsun” denildi.

banner844
Yorumlar (2)
Akif Güner 1 yıl önce
Heyt be kim tutar sizi.Düzce belediyesi kendi elindeki projeleri bitirsin önce.Konak gazinosunun yerine ne yapılacak başkaaaan.2sene oldu.madem hemen yapmayacaktın niye yıktın?karanlığa gömdün mahalleyi….
Yener yeter 1 yıl önce
Park olarak kalacakmış. Tesis işi şimdilik kaldı. M2 küçük. Ufak iş bunlar...
Yeni Sayımız