banner851

banner614

SEPAŞ’TAN PANDEMİ KOLAYLIĞI

banner619

Düzce ve bölgesinde elektrik hizmeti sunan Sepaş Enerji, gecikmiş borçlara çözüm getiren yeni bir kampanya başlattı. 2021 yılının öncesine ait icralık fatura borcu bulunan yaklaşık 50 bin aboneye, 30 Haziran’a kadar faiz affı getirildi.

banner846
Ekonomi 02.06.2021, 11:38 02.06.2021, 18:02
1761
banner844

Düzce, Bolu, Kocaeli ve Sakarya’da yaklaşık 4 milyon kişiye elektrik hizmeti sunan Sepaş Enerji, 50 bin icralık aboneye ödeme kolaylığı sağlamak için harekete geçti.

Pandemi süreci nedeniyle zorlaşan ekonomik koşullara karşı tüketicilere fatura borçlarına taksit imkânı ve ödeme vadesini seçme günü gibi çözümler geliştiren şirket, geçmiş yıllardan kalan borçların gecikme faizlerini de almama kararı aldı.

İcralık borçlardan gecikme faizi alınmayacak

Buna göre Sepaş Enerji, 2021 yılı öncesinden kalan ve icra takibine uğrayan elektrik faturası borçlarının gecikme faizlerini silecek. 1 Haziran Salı günü başlayacak kampanya kapsamında, pandemi etkisinde geçen 2020 ve daha eski yıllara ait icralık fatura borçlarından gecikme faizi alınmayarak aboneler için ödeme kolaylığı sağlanacak.

Sepaş Enerji’de icra dosyası bulunan yaklaşık 50 bin abone, 30 Haziran’a kadar 444 5 186 numaralı çağrı merkezini arayarak 70288, 71068 veya 70257 dahili numaralarından herhangi biri aracılığıyla Alacaklar Hukuk Birimi’ne bağlanıp kampanyadan yararlanabilecek.

Yorumlar (7)
MÜSTAKİL EV 3 hafta önce
BİZ ÖDEMESEK ERTESİ GÜN KELİP KESİLİYO..BUNLARIN NASIL KESİLMİYOR.ÖDEYENLER ENAYİMİ..YATACAK YER BULURSUNUZDA TOPRAKDA ONDAN SONRASI MİLYONLARIN HAKKI SORULSUN İNŞALLAH..
Sezgin karabulut 3 hafta önce
Borçlu olanların borcu siliniyo bizim gbi duzenli zamanında ödeyene indirim bile yok
Muhammed 3 hafta önce
Kardeşim kaçak kullanani biz ödüyoruz zaten siz ödemeyin zaten idari yaptırım da yok 2 de bir aralar şu kadar borcunuz var icraya gelecek ama ne gelen ne giden
ÖDER 3 hafta önce
SİZ KAR EDECEĞİNİZİ DÜŞÜNÜRKEN BİRAZ UCUZLATIPDA HERKEZİ ÖDEYECEK DURUMA GETİRSENİZ DAHA ÇOK KAR EDERSİNİZ..GÜNAHDAN KURTULURSUNUZ..ÖDEYENLERİN VEBALİ ÜZERİNİZE OLSUN..
KIZGIN HALK.. 3 hafta önce
ödeyenler ENAYİMİ...Elektriği ucuzlatın yaa..İnsanlar intihar ediyor..Dooğuda ahıra elektrik bağlamış orayı halledemiyorsunuz burada haciz..Allaha nasıl hesap vereceksiniz..ELEKTRİĞİ UCUZLATTA GÜNAHLARINI AZALT..
ÇOBAN IŞIKLAR 3 hafta önce
Allah rızası için ÇOBAN ışıklara biri müdahale etsin ve o ışıklar aktif edilmesin. Dün sabah ışıklar çalışmıyordu en ufak bir kargaşa yok , trafik yoğunluğu yok, bekleme yok. Bu sabah ışıklar çalışıyor aynı şekilde kuyruk bildiğiniz gibi.
DAYI 3 hafta önce
neyin kafasını yaşıyon
20°
kapalı