banner851

banner614

SON GÜN TELAŞI!

Vergi borcu yapılandırılmasına imkan tanıyan düzenlemeye başvuru tarihi bugün son buluyor. Yapılandırma işlemlerini son güne bırakan vatandaşlar Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde (SGK) yoğunluğa neden oldu. Mesai saati tamamlanmadan yapılandırma hakkından faydalanmak isteyenler sürenin dolacak olması nedeniyle telaşla SGK İl Müdürlüğüne koştu.

banner619
Ekonomi 25.11.2016, 15:59 26.11.2016, 17:14
1743
SON GÜN TELAŞI!
Vergi ve prim borcundan idari para cezalarına, öğrenim ve harç kredilerinden trafik cezalarına milyonlarca mükellefin borçlarını yapılandırmasına olanak sağlayan düzenlemeden yararlanmak için başvuru süresi bugün doluyor.

Sosyal güvenlik destek primi, genel sağlık sigortası primi, trafik cezası, vergi ve prim borcu, idari para cezaları, öğrenim ve harç kredileri, vergi cezaları, askerlik, sigorta primleri, işsizlik sigortası primi, borçları gibi birçok borç ile bunların her türlü faiz, zam, gecikme zammı, gecikme faizi, cezai faiz ve gecikme cezalarına yeniden yapılandırma imkanı tanıyan kanundan yararlanmak için verilen süre bugün doluyor.
Düzce’de borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlar sürenin sona ermesi nedeniyle müdürlüğün yolunu tuttu. Borcunu yapılandırmak isteyenler müdürlükteki gişelerde yoğunluğuna neden oldu.

Öte yandan Başvuruların alınması sırasında vergi dairelerinde meydana gelmesi muhtemel sıkışıklığın önlenmesi ve mükelleflere kolaylık sağlanması amacıyla tüm vergi daireleri bugün saat 21.00’a kadar açık olacak.
 
banner844
Yorumlar (1)
Bulut 5 yıl önce
Abi bu bizim vergi dairesinde veznede bi abi var gözünüzü sevim yetkili yerlere iletin bu veznedeki abiyi deyiştirsinler abi cok yavaş yaa yemin ederim arka tarafa gecip onun işlerini cabucak yapasım geliyo geriliyrm