banner851

banner614

T PLAKALAR İHALEYE ÇIKIYOR

banner619

Düzce Belediyesi Encümeni, taksiler için belirlenen 63 adet T plakayı dağıtmaya hazırlanıyor. Katılımcılar, 1 Eylül 2015 Salı günü saat 14:00'da plaka almak için ihaleye katılacak.

banner846
Ekonomi 19.08.2015, 10:18
4782
T PLAKALAR İHALEYE ÇIKIYOR
banner844
Düzce Belediyesi Encümeni tarafından Düzce Belediyesi Hizmet Binası Encümen Toplantı Salonu'nda düzenlenecek toplantıya gerçek kişi olan katılımcıların ihale metninde yer alan belgeleri kapalı zarf usulü ile Yazı İşleri Müdürlüğü'ne "Alındı Belgesi" karşılığında teslim edecek ve ihaleye dahil olacak.

Katılımcı olmak isteyenler ihale şartnamesini Düzce Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden temin edebilecek. İhaleye katılanlardan 63 kişi asil olarak listeye alınacak diğerleri ise yedek olarak değerlendirilecek.

Asil listede yer alanların en geç 18 Eylül 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar İhale Bedeli, Katma Değer Vergisi ve İhale Karar Pulu bedellerini yatırarak, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü'nde tescil işlemlerini yaptırarak Düzce Belediyesi'nden "Ticari Taksi Özel Çalışma Ruhsatı"nı alacak.
Yorumlar (5)
büfeci 6 yıl önce
batırdığınız belediyenin borcunu ödeyebilmek için bile insanlar almaya kalkıyorsunuz önce bindiğiniz arabadan başlayın..
Eski taksici 6 yıl önce
10.000 tl ye alan 5000 tl ye satmak için adam arayacak taksi işletmek cok kolay gözüken ama en zor meslekklerden biridir ilgilenlere duyurulur.
otobüsçü 6 yıl önce
ihaleden 12 tane alacağım plaka ne de olsa satarız istediğimiz fiyata yaşa SEN KELEŞ
taksici 6 yıl önce
Bölge idare mahkemesine başvuracağız. Düzce senin oyuncağın değil Mehmet Keleş
SRKN 6 yıl önce
Yazıklar olsun Allah sizleri bildiği gibi yapsın. Ak partiye artık oy yok benim ailemden
16°
parçalı az bulutlu