banner851

banner614

Teşvik Süresinin Uzatılması Bekleniyor

banner619

Düzce'ye yatırım yapan sanayiciler teşvik kapsamında olmasaydı Düzce'ye yatırım yaparmıydınız sorumuza hayır cevabını verdiler. TSO Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanlarıda sürenin uzatılmasını beklediklerini söylediler.

banner846
Ekonomi 19.11.2009, 16:37
170
Teşvik Süresinin Uzatılması Bekleniyor
banner844

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği ziyaretler sırasında görüştüğümüz 1200 işci çalıştıran Teknorot firmasının sahibi Leon Kalma “Bizler yatırımlarımızı sürdüreceğiz ve burada olmaktan mutluyuz.” derken teşvik olmasaydı Düzce'yi tercih edermiydiniz sorumuza “Ne yalan söyleyeyim gelmezdik.” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Büyük, “Bu yasayı çıkartanlara teşekkür ediyoruz ve sürenin uzatılmasını istiyoruz. Bögemizdeki çok sayıda il Düzce'ye gıptayla bakıyor. Bunun devamı için teşvik süresi mutlaka en az bir yıl daha uzatılmalı.” dedi.
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nusret Özsoy ise yaptığı açıklamada “Sanayicimizin taleplerini dinleyip çözüm bulmak amacıyla buradayız. Hem otoyol bağlantısı hemde teşvik konusu bizimde gündemimizin birinci sırasında.” dedi.

Yorumlar (0)
28°
açık