banner851

banner614

TOYOTA C-HR AYNI ANDA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Japon Toyota’nın Sakarya’da 350 milyon euro yatırımla seri üretimine başladığı kompakt SUV segmentindeki modeli C-HR, Düzce ile Türkiye genelinde bulunan 59 Toyota Bayiinde aynı anda görücüye çıktı. Hızel Otomotiv Toyota Plaza Satış Müdürü Yunus Özçelik, yeni aracın şehit ailelerine ÖTV'siz olarak satışa sunulduğunu açıkladı.

banner619
Ekonomi 15.11.2016, 18:14 15.11.2016, 19:07
5979
TOYOTA C-HR AYNI ANDA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Japon Toyota'nın Sakarya'da seri üretimine başladığı kompakt SUV segmentindeki modeli C-HR, Türkiye genelindeki 59 Toyota Bayiinde saatler 17.00’yi gösterdiğinde aynı anda satışa sunuldu.

Düzce'de bulunan Hızel Otomotiv Toyota Bayiinde de Türkiye genelinde olduğu gibi saatler 17.00’yi gösterdiğinde görücüye çıkan yeni Toyota C-HR, vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.Hızel Otomotiv Toyota Plaza Satış Müdürü Yunus Özçelik, aracın özellikleri hakkında bilgiler verdi. Ayrıca, yeni aracın şehit ailelerine ÖTV'siz olarak satışa sunulduğunu da sözlerine ekledi.


Toyota'nın yeni modeli, satışa sunulduğu ilk andan itibaren büyük rağbet görürken bir şehit ailesi, kendilerine özel olarak kampanyadan yararlanarak, söz konusu aracı Toyota Düzce Bayisi olan Hızel Otomotiv'den ÖTV'siz olarak satın aldı.

Yorumlar (2)
UstA 5 yıl önce
Alacağız bayilerde araba yok
Düzce 81 5 yıl önce
Hibrit araçlarında ötv indirimi yapıyor devleT onuda unutmamak lazım. Bu donanım ve markaya göre fiyat iyi.