banner851

banner955

“TSO MECLİS TOPLANTILARINI BASINA AÇACAĞIM”

Bugün yapılacak devir teslim töreni ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı koltuğuna oturacak olan Erdoğan Bıyık’tan şeffaflık mesajı. Düzenlenen programda basın mensupları ile bir araya gelen Bıyık, TSO Meclis Toplantılarının basına açık olacağını duyurdu.

Ekonomi 14.10.2022, 12:08 14.10.2022, 14:57
975

Yapılan TSO seçimlerinde ezici bir oy farkı ile Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Erdoğan Bıyık, bugün düzenlenen kahvaltılı toplantıda Düzce’de görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Erdoğan Bıyık, Ticaret ve Sanayi Odası’nda yeni dönenin şeffaf olacağı mesajını verdi.

TSO Meclis Toplantılarını yeniden basına açık olacağını belirten Bıyık, “Bu konuda arkadaşlarımızla görüşeceğim. Bir karar alıp, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantılarını yeniden basına açacağız. Yeni dönemde şeffaflık içinde çalışacağız. Düzce Ticaret Odası, Türkiye’nin en kurumsal odalarından birisi, bunda çalışma arkadaşlarımızın da payı var. Sizler aracılığı ile bütün TSO çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu toplantıya katıldığınız için sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

banner844
Yorumlar (1)
Gaffur Aksakal 2 ay önce
Yönetimda askerlik yapmayan var mı?
Yeni Sayımız