banner851

banner955

VERGİ REKORTMENLERİ AÇIKLANDI

2017 yılı gelir vergisi ve kurumlar vergisi rekortmenleri belli oldu. Kurumlar vergisinde ilk sırayı, isminin açıklanmasını istemeyen bir şirket aldı.

Ekonomi 04.01.2019, 18:00 06.01.2019, 13:27
9305
VERGİ REKORTMENLERİ AÇIKLANDI
Düzce Valiliği, Düzce Defterdarlığı'ndan alınan bilgiler doğrultusunda 2017 vergilendirme yılı gelir vergisi ve kurumlar vergisi rekortmenlerinin listesini yayımladı.
 
2017 yılı kurumlar vergisinde ilk sırada 3 milyon 496 bin 42 TL'lik vergi ile isminin açıklanmasını istemeyen bir şirket alırken; 2. sıranın sahibi Kapsan Kaplama ve Ağaç Sanayii A.Ş. oldu.

 

Daha önceki yıllarda kurumlar vergisi rekortmeni olan Esmak Makine San ve Dış Tic Ltd Şti ise kendisine 3. sırada yer buldu. Kurumlar vergisinde 4. sıraya Se-Ta İnşaat Elektrik Turz. Taşımac. Hizm. San. ve Tic. Ltd. Şti yerleşirken, 5 ve 6. sıradaki firmalar adının açıklanmasını istemedi. Sıralama şöyle devam etti: 7. sırada Haşep Kaplama San. ve Tic.A.Ş. , 8. sırada Delta Alfa Çorap ve Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., 9. sırada Nema Wınkelmann Isıtma Ve Su Teknolojileri San.ve Tic. Ltd. Şti ve 10. sırada ise Aypar Gıda Ticaret Ltd.Şti. yer aldı.

 

2017 vergilendirme yılı gelir vergisi rekortmenlerinden birinci ve ikinci isim kendi istekleri doğrultusunda adlarının ve vergi miktarlarının açıklanmasını istemezken, 3. Özcan Karaduman, 4. Mehmet Şen Hakoğlu, 5. Muhittin Şerifoğlu, 6. Muhammet Mustafa Bilim, 7. Niyazi Tutgunoğlu, 8. Mehmet Şerifoğlu, 9. Haydar Durmazoğlu oldu. 10. sıradaki isim de adının açıklanmasını istemedi.

Haber: C.ÜSTÜNER


Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 
 

 
banner844
Yorumlar (12)
kiracı 4 yıl önce
hep kira geliri, üretim yok ne yazık ki
T.C. Vatandaş 4 yıl önce
Bunlar hep Amerika'nın oyunları heppp
Düzceli 4 yıl önce
10 ncu kim???
Yolcu dogrusever 4 yıl önce
Aypar gıda rekortmen olmuş Fakat sorum şu :isminde gıda geçiyor alkol ve sigara bayisi...bu ürünler gıda mıdır?ayrıca halk demekki o kadar çok alkol ve sigara tüketti mi ki bu şirket de satış ve kâr ederek vergi rekortmeni Oldu?
... 4 yıl önce
En fazla vergiyi asgari ucretli veriyor atik su bedeli çöp bedeli kdv o payı bu payı derken şişirdikçe şişirin Allaha havale ettik bunları!
Mustafa Üstünel 4 yıl önce
Neden 10 kişi ???
Esnaf 4 yıl önce
Hani Bim A101 Yok memlekette esnaf bırakmadılar ey Düzce para çavulla gidiyor düzceye 1 lira hayırları yok
Yegane 4 yıl önce
Bide son 10 nu açıklarmısınız lütfen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
açık