banner851

banner614

YENİ TERMİNALE YENİ TARİFE!

Yeni yere yeni tarife uygulanması için harekete geçildi. 6 Kasım’da resmi açılışı yapılan Darıcı Mahallesi’ndeki terminalde otobüslerin koltuk sayılarına bakılmaksızın giriş-çıkışlarda 2 TL vermesi, ilave peron kullanmak isteyen yazıhaneler için ise günlük 100 TL ücret alınması talebi belediye meclisi gündemine taşındı.

banner619
Ekonomi 09.11.2016, 15:38
6678
YENİ TERMİNALE YENİ TARİFE!
Ulaştırma Müdürlüğü’nün talebiyle Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde hizmet veren işletmelerin, terminal giriş-çıkış ücretlerinin güncellenmesi konusu belediye meclisinde gündeme alındı. Terminale giriş-çıkış yapan ve ilave peron kullanan otobüslerden alınacak ücretler için meclise sunulan fiyatların karara bağlanması istendi.
Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde mevcutta uygulanan Karayolu Yolcu Terminali Ücret Tarifesi’nde 2016 yılı için belirlenen “D” yetki belgeli il içi yolcu taşımacılığı bendinde yer alan 9-15 koltuklu otobüsler için 2 TL, 16-24 koltuklu  otobüsler için 2 TL, 16-24 koltuklu otobüsler için 4,50 TL, 25-34 koltuklu otobüsler için 7 TL olan terminal giriş-çıkış ücretlerinin, her otobüs için 2 TL olarak değiştirilmesi meclise sunuldu.
Ayrıca daha önce uygulamada olmayan bir talep de gündeme geldi. Buna göre; terminaldeki mevcut yerlerinin dışında günlük ilave peron isteyen otobüs firmalarından ek ücret alınması talep edildi. Meclisten geçmesi halinde ilk kez uygulamaya konacak ek ücretin tutarının ise en az 100 TL olması istendi. Oybirliği ile kabul edilerek komisyona havale edilen tarife değişikliği, 10 Kasım Perşembe günü yapılacak belediye meclis toplantısında oylanacak.

 
banner844
Yorumlar (19)
mustFa 5 yıl önce
Terminal cok guzel olmus emegi gecenlere tesekur ederim
Vatandaş Hasan 5 yıl önce
Ben onu bilmem geçen akşam izmirden gelirken Kamilkoç Akhisarda,Manisada terminale girdi çıktı 10 Tl. ödedi demekki bu her yerde var. Alışmışız beleşe ne parası acaba orada da Belediye ye bu kadar hakaret ediliyormu.
Özkan 5 yıl önce
Hırsız
TolgA 5 yıl önce
Halkın her kesimi bi sürü icraatten şikayetçi ama bu yönetim yine seçiliyor yine seçiliyor beter olun başkanlık sistemi oylansa yine evet diyeceksiniz her zaman ki gibi neye dediğinizi bile Bilmeden sonra ağla babam ağla kendi düşen ağlamaz beter olun
Arif 5 yıl önce
Yollar bitmedi. İşıklar takılmadi kavşak çok tehlikeli. Otoban girisi yok. Bunlar bitmez ise bu iş yarımdir.
Tanık 5 yıl önce
Peronlardan al girdi çıktı dan al. Taksicilerden her arac adina 45 bin iste köşeyi döndün de sıra tüm cunayerini mi doyurmakta anlamadım ki. Sulalen doydu sen doymadin be
yavuz 5 yıl önce
yahu 20 senede zor bela anca bir terminal yaptınız hala insanları yolma peşindeşiniz
Keleş 5 yıl önce
Muhtarlar keleş sayesinde antalya gördü çok dua alır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın