banner851

banner955

“YIKIMA GİDİYORUZ”

Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkcı, son yapılan zamla birlikte yüksek gelen doğalgaz ve elektrik faturaları ile ilgili tüm yetkililere çağrıda bulunarak, “Bu nedir, nasıl bir uygulamadır? Bu işe mutlaka çözüm bulun. Yıkıma gidiyoruz” çağrısında bulundu.

Ekonomi 31.01.2022, 12:40 01.02.2022, 17:36
1910

DESOB Başkanı Mustafa Kayıkcı’nın gündeminde son yapılan zamlarla birlikte yüksek gelerek vatandaşın ve esnafın belini büken doğalgaz ve elektrik faturaları vardı. Kayıkcı, yüksek gelen  doğalgaz ve elektrik faturalarının toplumu gerdiğini savundu.

Konu ile ilgili, kısa TESK olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu toplantısında gündeme geldiğini ifade eden Kayıkcı, “Siyasetçi olan olmayan bütün yetkililere çağrımdır; elektrik fiyatları toplumu aşırı germektedir. Bu nedir nasıl bir uygulamadır bu işe mutlaka çözüm bulun yıkıma gidiyoruz!” ifadelerine yer verdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (10)
erdal 11 ay önce
ah bu koltuk oda başkanlığı seçimi mi yaklaştı acaba
Demoklesin kılıcı. 11 ay önce
Blimin dışlandığı, bilim adamları uyardığı halde susanlar, sıranın onlara geleceğini bilmeliler..
garip 11 ay önce
Allah razı olsun büyüklerimizden.az yakandan az çok yakandan fazla alacağız diyerek meclise kanun maddesi sundular sağ olsunlar.nasıl bir maddeyse yüzde 50 yüzde 126 zamlı çıktı.sağolsunlar
Adnan 11 ay önce
Yalakalık yapanların sesi çıkmıyor vursana haydi yumruğu AKP il baskaninin masasına vursana ne oldu işte yalakalık böyle birsey işte AKP ve MHP ye oy istemeye kimse gelmesin çok ağır konuşacağım hatta koyacağım. Bu millet ihaneti hiç unutmaz
Vatandaş 11 ay önce
Aaaaaaaa konuşmuş
Selim 11 ay önce
Koltuğunu kaybetme sonra,sen seversin protokollerde oturmayı.Vsli beni görsün diye İsmet İnönü parkı çamlı köşkün oradan 5 kere tur attığın da olmuştu.
Bahsiz bedevi 11 ay önce
Mecbur konuşacak koltuk kayar sonra
hakan 11 ay önce
oy atanlara söyleyin bunu.
Düzceli 11 ay önce
Sizin karnınız toktur. Yıkılan gariban...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız