banner851

banner955

YILDIRIM: PANDEMİ YÜZÜNDEN ÇOK ZOR GÜNLER YAŞADIK

Düzce’de 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftası etkinlikleri başladı. Hafta dolayısıyla Düzce Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası tarafından Anıtpark Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.

Ekonomi 01.03.2021, 12:55 01.03.2021, 13:33
570
banner1032

Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebe Haftası etkinlikleri kapsamında, Anıtpark Meydanı’nda tören düzenlendi. Düzenlenen törene Düzce Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Cem Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşunda bulunulması ile başlayan törende, Muhasebeciler Odası Başkanı Yıldırım tarafından Atatürk Anıtı önüne çelenk bırakıldı.

Törende konuşan Düzce Mali Müşavirler Odası Başkanı Cem Yıldırım, koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl kutlama etkinliklerinin sınırlı bir programda gerçekleşeceğini aktardı.

Salgından her kesimin olduğu gibi muhasebecilerin de olumsuz etkilendiğine dikkat çeken Yıldırım, şunları kaydetti: “Her yıl 1-7 Mart’ı Muhasebe haftası olarak kutlamaktayız. Geçmiş yıllara nazaran haftamız sönük geçmekte pandemi nedeni ile. Geçmiş yıllarda çeşitli söyleşiler, geziler ve muhasebe haftası yemekleri düzenlemekteydik. Fakat bu sene Sayın Valimizi ziyaretimizle haftamız etkinliklerini sonlandıracağız. Bugün Atatürk Anıtına çelenk programımızı, tören programımızı gerçekleştirdik. Tabii bu pandemi sürecinde bütün meslektaşlarım zor bir dönem geçirdi. Tüm ülke olarak, küresel olarak pandeminin etkilerini bizler de mesleki olarak yaşadık. Bir meslektaşımız Kovid-19 nedeni ile aramızdan ayrıldı. Ben aramızdan ayrılan meslektaşımıza Allah’tan rahmet diliyorum, yakınlarına sabırlar diliyorum. İnşallah bu süreci hep birlikte atlatacağız. Geçen sene yine bu dönemlerde 2020 yılına çok kötü başladığımızı dile getirmiştim. Elazığ depremi, Erzincan depremi ardından yaşadığımız uçak kazası, İdlib şehitleri ile başladığımız 2020 yılını pandemi nedeni ile çok kötü bir şekilde bitirdik. Umudumuz 2021 yılında daha güzel, daha mutlu yıllara erişmemiz ben bu bağlamda tüm meslektaşlarımızın, stajerlerimizin ve büro çalışanlarımızın Muhasebe Haftası’nı kutluyorum.” dedi.

banner844
Yorumlar (0)
20
az bulutlu