banner851

banner955

YÜZDE 11 CİRO PAYI VERECEK, KİRA ÖDEMEYECEK

Düzce Belediyesi tarafından 300 bisiklet ve 4 büfe ihalesi gerçekleştirildi. 4 firmanın girdiği ihalede, kazanan Oxijen Reklamcılık oldu.

Ekonomi 30.06.2022, 17:45
5340
YÜZDE 11 CİRO PAYI VERECEK, KİRA ÖDEMEYECEK
banner986

Bugün Düzce Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda düzenlenen ihaleye Efor, Oxijen Reklamcılık ve Düzce Ulaşım A.Ş. olmak üzere 3 şirket girdi. Kapalı zarf usulü gerçekleştirilen ihaleyi, en yüksek teklifi yüzde 11 ciro payı ile Düzce firması Oxijen Reklamcılık kazandı.

Bir önceki ihaleyi kazanan Efor firması da yeni ihaleye katılım sağladı. Düzce’de elektrikli bisiklet ve scooter ile büfe hizmetini başarıyla yürüten Efor firması teklifini yüzde 5, Düzce Belediyesi şirketi Ulaşım A.Ş ise yüzde 5,5 ciro payı olarak açıkladı.

Geçen yıl yapılan bisiklet ve büfe ihalesini Efor firması yüzde 5 ciro payı ile kazanmıştı.

Belediyelerin scooter hizmeti vermemesi yönünde alınan karar doğrultusunda yenilenen ihaleyi kazanan Oxijen Reklamcılık, şartnameye göre kira yerine, aylık cirosunun yüzde 11’ini Düzce Belediyesi’ne ödeyecek.

Yine şartnamede 300 bisikletin ve 4 büfenin bir ay içinde faaliyete geçirilmesi şartı kondu. Büfeler ise Konuralp, Millet Bahçesi, Krempark AVM önü ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis önü olmak üzere 4 ayrı noktada faaliyet gösterecek.

banner844
Yorumlar (8)
Ahmet hakan 2 ay önce
Ee ne oldu şimdi ozan yahşi cıkıp yine video cekecekmi haber yapcakmı oraya koydular buraya koydulae diye bide hani oxsijen düzceyi bırakıyodu on satır yazmışdı şimdi kalmakdamı karar verdi ne deişdi şimdi
Handan Aydın 2 ay önce
Aaaaaaa çok şaşırdım dersem yalan olur belediye nin yancısı Oksijen gurup ama bu devran da biter kimin alacağı zaten belliydi ihaleyi maksat prosedürü yerine getirmek desinler bak ihale yapıldı....
Vatandaş 2 ay önce
En azından bisikletler elektrikli bisiklet olsaydı. Scooter hizmetinin olmaması çok kötü olmuş.
Çok lazimdiniz.. 2 ay önce
Hiç şaşırmadım...
Alperen 2 ay önce
Keleş holding aldı hayırlı olsun
Gökhan Serdar 2 ay önce
üst katım da ve işyerin de sapık abhazlar var. çerkeslerin adını kullanıp 5gasp ve hırsızlık yapıyorlar. soyları tükeniyor ama belediye toptan zehirlese daha uygun olur.
Hakkı bulut 2 ay önce
Daha 2-3 ay once faruk ozlu hakkinda neler yazdi 1 ay once donme dolap gibi dondu bunun arkasindan bisey gelecek diyodum belli oldu
cash81 2 ay önce
yine milleti soyma peşindeler
21
kapalı