banner851

banner955

ZAM ÖNCESİ YOĞUNLUK OLUŞTU

Akaryakıta gelen büyük zammın duyurulmasının ardından Düzceli sürücüler benzin istasyonlarının yolunu tuttu. Depoyu daha ucuza doldurmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklara neden oldu.

Ekonomi 26.02.2022, 11:05 26.02.2022, 12:44
1130

Dövizdeki artışla birlikte bir yılda iki katına çıkan akaryakıt fiyatlarında son zammı ise Rusya’nın Ukrayna’yı işgaliyle uluslararası petrol piyasalarındaki kriz tetikledi.

Dün gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere litre fiyatında benzine 1 lira 61 kuruş, motorine ise 1 lira 51 kuruş zam yapıldı. Zamlı tarifenin geçerli olmasıyla birlikte Düzce’de benzinin litresi 16 lira 75 kuruştan, motorinin litresi ise 17 liradan satılmaya başlandı.

Zam duyurusunun ardından Düzceli sürücüler araçlarıyla birlikte akaryakıt istasyonlarına akın etti. Zammın uygulamaya koyulmasından önce depoyu daha ucuza doldurmak isteyen vatandaşlar benzin istasyonlarında uzun kuyruklara ve yoğunluğa neden oldu. Akaryakıt almak isteyenler dakikalarca sıranın kendilerine gelmesini bekledi. Yoğunluk gece 12’ye kadar devam etti.

banner844
Yorumlar (11)
Ekrem 8 ay önce
Dünyada başka benzeri varmıdır acaba?halkını bu kadar soyup, soğana çeviren rezil kepaze basiretsiz beceriksiz bir parti.geçim kaynağı vergiler ,trafik cezaları ve zamlar olan Tek ülke biziz.insanda yaşama sevinci,arabaya binme hevesi bırakmadınız
CAN 8 ay önce
DEVLET ZAM YAPMAYA ALISDI BU HIC IYI DEYIL AK PARTI ICIN SECIMLERDE IS COK ZOR ZAMYERINE INDIRIM YAPSA HALKIMIZIN GÖNLÜNÜ ALACAK AMA NERDE ZAMDA ZAM HERSEYE AK PARTI SON 2 SENEDIR YANLIS YOLDA
Jlk 8 ay önce
Beceriksiz akepeee...Rusya os..sa bize zam yapiyor.Kılıf arayacaginizla onuruzla defolun gidin..biktik illAllah geldi..
Halk.. 8 ay önce
Beceriksiz Akepe..defol git..Al frollerini defol..sendende yandasindanda seni savunan mallardanda bktik..drfol..
isterse 50 bin 8 ay önce
isterse 50 bin olsun.biz akp öncesi kendi ordusunun piyade tüfeğini bile üretmesini bilmeyenlere değil dünyada destan yazan savunma sanayimizi zirveye çıkartanlara meyilliyiz.ne işimiz var libyada,nükleere hayır diyenlerle yol almam.çok ta milliyetçi arkadaşlar siha düşmanlarıyla koyun koyuna.
Ali Veli 8 ay önce
Daha çook kuyruklar olacaktır.
Ali 8 ay önce
Eskiye dönüş akape döneminde cehape zihniyetine geri döndük
AK Gençlik 8 ay önce
Zamla alakası yok araç fazlalığından.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık