banner851

banner614

ZAMLA YATIP ZAMLA KALKIYORUZ

Son zamanlarda ardı arkası kesilmeyen zam haberleriyle vatandaşın belini bükmeye devam ederken vatandaşı da kara kara düşündürüyor.

banner619
Ekonomi 15.04.2018, 11:48 16.04.2018, 09:08
2985

Benzine, motorine, doğalgaza, elektriğe, ete, süte derken gelen zamlar vatandaşı kara kara düşündürüyor. Ülkede ekonomik sıkıntılar baş gösterirken üzerine yapılan zamlar dar gelirli vatandaşın belini bükmeye devam ediyor.

Arka arkaya gelen zam haberlerinin ardından zaten belini bir türlü düzeltemeyen vatandaş, ekonomik yönden çözüm arayışlarına her yıl olduğu gibi bu yıl da çözüm aramaya devam ediyor. Bundan sonra da zam haberlerinin gelmeye devam edeceği ise zor durumdaki vatandaşın çilesini daha da arttırıyor.

Hükümet ise ekonomik sıkıntıya çözüm ararken yeni ekonomik paketlerin çıkması bekleniyor. Son zamanlarda zam haberlerinde artış yaşanması ise tedbir alınması gerektiğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Önümüzdeki günlerde hangi alanlara ne gibi zam geleceği ise bilinmiyor.

Haber: M.AYDIN
Yorumlar (23)
Haklı olabilirsinİz ama v 3 yıl önce
Diyorsunuz ki biz Batı’nın kölesi olalım o zaman dolar Euro düşer biz rahat ederiz bize dokunmayan yılan bin yaşasın hiç şunu düşündünüz bizi yılan yüz yıllarca sokmuş şimdi 16 yıldan yılanın zehrinin temizlemek kolaysa hadi temizleyin
Yavuz0881 3 yıl önce
Referandumdan sonra ülke uçacaktı $ uçtu € uçtu petrol uçtu millet uçtu sıra kimde acaba bize az bile
Burak 3 yıl önce
Bize az bile yapıyorlar daha çok yapsınlar herşey ikiye katlansın yarın seçim olsun yine kazanırlar deve diken misali.
EL CEWAP 3 yıl önce
Ama yol yabdılar...
El-cevap 3 yıl önce
Ama yol yaptılar... (Türkçemizde w harfi yoktur. Ünsüz sertleşmesi kuralı da bir hayli önemli tabii.)
Aa 3 yıl önce
Onca israfa sırf destek görmek asına göz yumulduköa olacağı budur. Her zaman 50 TL yakıt alan aen, ayda kaç kere petrole gittiğini de söylesene!
Ver mehteri diye diye mehterden soğutunuz! Gerçek enflasyon dövizdir bu ülkede.
Vatandaş 3 yıl önce
Lüks saltanatı tam gaz devam.vatandaş kanal istanbulla karnını doyuramaz.zamlar ve seçim öncesi koalisyonlara devam
Sezgin 3 yıl önce
Bunlar az bile herşeyi hak eden millet olduk adam kahvede oturup hala akp yi savunuyor hergün zam yapsınlar bize herşey yakışır biz fıtbol takımı tutar gibi siyasileri tutuyoruz
nsm 3 yıl önce
bunun tek izahi var: abd'de temeli atilan akp denen proje bu ülkeyi artik yönetemiyor. ey millet. ne kadar gec bunu anlarsan o kadar fazla sürüneceksin, bunu böyle bil ve gelecek secimlerde öyle oyunu kullan.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın