banner851

banner614

ZİRAAT KATILIM’IN İLK ŞUBESİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Ziraat Katılım Bankası’nın Düzce’nin ilk şubesi, dualarla açıldı. Açılış töreninde konuşan Düzce Valisi Cevdet Atay, Ziraat Katılım Bankası Düzce şubesinin vatandaşlara ve iş dünyasına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ekonomi 18.11.2021, 13:00 18.11.2021, 18:58
2485

Düzce’de Ziaat Katılım Bankacılığı hizmet vermeye başladı. Ziraat Katılım Bankası Düzce Şubesi’nin açılışı için bugün tören düzenlendi. Törene Düzce Valisi Cevdet Atay, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, MÜSİAD Başkanı Vefa Pehlivan, Düzce Kent Konseyi Başkanı Arb. Av. Ali Dilber, Ziraat Bankası yöneticileri ve iş insanları katıldı.

Açılış töreninde kısa bir konuşma yapan Düzce Valisi Cevdet Atay, Ziraat Katılım Bankası Düzce Şubesi’nin Düzce’ye, vatandaşlara ve Düzce iş dünyasına hayırlara vesile olmasını diledi.

Vali Atay’ın konuşmasının ardından Ziraat Katılım Bankası Düzce’nin ilk şubesi, okunan duaların ardından açıldı.

Açılış töreninin ardından Düzce Valisi Cevdet Atay, Belediye Başkanı Faruk Özlü ve diğer katılımcılar banka şubesini gezdi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (9)
Batistuta 2 hafta önce
Bunuda gördük ya Çok Şükür Faizle vatandaşına para verecek bir şube ALLAH'IN Kelamı ile Açılıyor...Hep CEHAPE nin işleri Hep.....
Murat 2 hafta önce
DEV açılış peh..peh..peh.. bir bankanın şubesi açılıyor ne dev açılışı..sanki atatürk kültür sarayı açılıyor...vAllahi ne diyeceģimi bilemiyorum..banka şubesi...dev açılış..
Reis 2 hafta önce
Makası alan koşmuş.
Aykutcan 2 hafta önce
Ziraat katılım olunca ziraat bankasını parçalayıp alıcılara satmışmı oluyorlar. Ziraat bankası varken, ziraat katılıma na gerek var. Ben anlamadım, bilen varsa açıklasın.
Ankaradaki Düzceli 2 hafta önce
KURDELANIN UCU GÖRÜNMÜYOR. NEREYE KADAR UZUYOR DEV AÇILIŞIN KURDELASI ACABA. ÇOK GÜLDÜM ÇOK. Sizi gidi taşralılar sizi...
HD 2 hafta önce
hahahaha
alıştınız 2 hafta önce
alıştınız açılışlara.ülkenin her yanında dev yatırımlar sizleri çok daha büyük beklentilere sokmuş olacak ki artık beğenimiyorsunuz.düne kadar bolu dağı tünelini delecek para bulamayanlara hayransınız siz.vizyon bu.dar görüşllüğünüze aynen devam.bu yoldan çıkmayın.
köylü 2 hafta önce
Şuraya bak gülelim ağlanacak halimize!!!!!
Uğur 2 hafta önce
Faizi kar payı satan kurum dualarla açıldı izahı olmayanın mizahı olur...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın