Grubumuzda 2. hafta maçları oynanırken Bayrampaşa Spor ve Siirt İl Özel İdare henüz hiç müsabakaya çıkmadı. Bayrampaşa Spor ilk hafta Siirt İl Özel İdare müsabakası KOVİD-19 sebebi ile ertelenirken ikinci müsabakasında bay olduğu için müsabaka oynanmadı. Siirt İl Özel İdare ise 14 oyuncu KOVİD-19 hastalığına yakalandığı için müsabaka oynayamadı.    

2. HAFTA NASIL GEÇTİ?

Grubumuzda üç takım iki maçta 6 puan toplarken bu takımlar Orduspor, Düzcespor ve Modafenspor takımları oldu. İkinci maçlar sonunda bu üç takım zirvede yer aldı.

Grubumuzda bu hafta müsabakalarda Adıyamanspor ile Alanya Kestelspor 1-1 berabere kalarak puanları paylaştılar. 79. dakika da Alanya Kestelspor, Murat Sevimler ile 1-0 öne geçmesine rağmen 2 dakika sonra Adıyamanspor, Hasan Akdemir ile durumu eşitleyip müsabakanın 1-1 bitmesini sağladı.

Kırıkkalespor, İstanbul temsilcisi Sultanbeyli Belediyespor’u 50. dakikada Hasan Akdemir, 70. dakikada Enes Arda kendi kalesine attığı gol ile müsabakayı 2-0 kazanarak ilk üç puanı almayı başardı.

Modafenspor, Kelkit Belediyespor karşısında üç puanı savunma oyuncusu olan, geçen sene Göynük Belediyespor formasını giyen genç oyuncu Kaan Arslan’ın attığı gol ile rakibini 1-0 yenmeyi başardı.

Muğlaspor, Orduspor karşılaşması ise deplasman takımı olan Orduspor 19. dakikada Emir Balçık’ın attığı gol ile 1-0 yendi ve deplasmandan üç puan ile dönüp liderliğini sürdürdü.

Bergama Belediyespor, Aksarayspor müsabakasında gol sesi çıkmayınca müsabaka 0-0 sonuçlandı. Bu sonuçla her iki takım bir puana razı oldu.

Silivrispor, Bursa Yıldırım spor müsabakasını deplasman takımı Bursa Yıldırımspor 2-0 kazandı. Bursa Yıldırımspor’un gollerini 45. ve 50. dakikalarda Hüseyin Çelik attı.

Bu sonuçlara göre Bayrampaşa Siirt İl Özel İdare, Kozan Belediyespor, Muğlaspor, Kelkit Belediyespor ve Sultanbeyli Belediyespor henüz puanı yok. Üç takımın 1 puanı bulunurken, 2 takım 3 puan topladı. 4 puanı olan takımlar ise Bergama Belediyespor, Alanya Kestelspor ve Adıyamanspor. İlk üçte bulunan takımlar ise 6 puan topladı ve bu takımlar Orduspor, Düzcespor ve Modafenspor. Diğer gruplara bakıldığında en zor grubun 4. Grup olduğu görülüyor.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr