banner851

banner614

BAŞKAN DEMİRCAN ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP ETTİ

Gölyaka Belediyesi, karla mücadele çalışmalarında sınıfı geçti. Belediye ekipleri, kar yağışının ilk başladığı andan itibaren, sahada karla mücadele çalışmalarını sürdürdü. Belediye Başkanı Yakup Demircan, çalışmaları yakından takip etti.

banner619
Gölyaka 18.01.2021, 11:15
1205
BAŞKAN DEMİRCAN ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP ETTİ

Gölyaka Belediyesi, yoğun kar yağışının olumsuz etkilerini gidermek için tüm birimleriyle gece gündüz demeden çalışmada bulundu. Yoğun kar yağışına karşı tüm birimlerini seferber eden Gölyaka Belediyesi, çeşitli birimlerde görevli çok sayıda personel be araç filosuyla karla mücadele çalışmalarını başarıyla sürdürdü.

İlçe merkezindeki tüm cadde ve sokakları kardan temizleyen ve araçların kaymaması için tuzlama çalışması yapan Belediye ekipleri, bir an olsun aksamalara mahal vermedi.

Çalışmaları yakından takip eden Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, karla mücadelede yoğun bir çaba sarf eden personellerine teşekkür ederek, tatlı ikramında bulundu.

Başkan Demircan, Gölyaka Belediyesi olarak, kar yağışına karşı he zaman hazırlıklı olduklarını söyledi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Vatandaş 9 ay önce
Ana yol harici çıkmaz sokaklara küreme araçları niçin girmez sabah araçları çıkarmak için 50 metre kar temizliği yapılırmı başkan insaf.
YENİ MAHALLELİ 9 ay önce
hep film hep foto