banner851

banner614

BAŞKAN DEMİRCAN TESLİM ALDI

banner619

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Başkan Demircan'ın girişimleri ile Gölyaka Belediyesi araç filosuna yeni araçlar ekleniyor. Yol süpürme aracı, vidanjör ve ekskavatör ’ün ardından yeni çöp kamyonunu Gölyaka Belediyesi’ne kazandıran Başkan Demircan Gölyaka halkının takdirini topluyor.

banner846
Gölyaka 25.10.2019, 11:54 25.10.2019, 15:03
886
banner844

Gölyaka Belediyesi Başkanı Yakup Demircan araç filosunu, belediyeye kazandırdığı yeni araçlar ile genişletmeye devam ediyor. Yol süpürme aracı, vidanjör, ekskavatör ve 2 hizmet aracının ardından ilçeye kazandırdığı yeni çöp kamyonunu teslim aldı.Uyguladığı mali disiplin ve belediyenin öz kaynaklarını kullanarak yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Başkan Demircan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan sözünü aldığı araçları tek tek Gölyaka Belediyesi’ne kazandırıyor.

Belediye araç filosunu genişleterek Gölyaka halkının hizmetine sunan Yakup Demircan, son olarak Ankara’da yaptığı bir takım ikili görüşmelerin ardından Gölyaka ilçesi için projelerine devam ediyor.
 

Yorumlar (4)
Hacıyakuplu 2 yıl önce
Dogalgaz istiyoruz. Çalışmalarınızı dikkat ile takip ediyoruz. Takdire şayan adımlarıniz ile gurur duyuyoruz.
Golyakali 2 yıl önce
Bravo başkan
Akif 2 yıl önce
Adamın dibi.değil gölyaka koca Düzce’de senin gibi Başkan yok
Merkez Kırkbir Kırkbeş 2 yıl önce
Her zaman söylerim işi yapan malzeme ve paradır. Bunlar olmasa ne yaparız biz? Güçlü ve büyük belediyeler de il ve ilçelerimize yardımda bulunmalı. Yaz bunu editör kardeşim. Yaz ki herkes şu değerli meslektaşı ve can dostunun dahiyane fikirlerini görsün ve fikir alsın. Neyse gideyim ben yazılacak işler var. Hadi görüşürüz.