banner851

banner955

BAŞKAN DEMİRCAN TÜM DÜZCELİLER'İ DAVET ETTİ

Düzce'nin Gölyaka ilçesinde düzenlenen "Havacılık Şenliği" yüzlerce paraşüt tutkununu buluşturdu. Bu akşama kadar devam edecek şenliğe tüm Düzceliler'i davet eden Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, "Amacımız, vatandaşların stres atmalarını sağlamak." dedi.

Gölyaka 12.07.2020, 14:00 12.07.2020, 14:27
2581

Gölyaka Kaymakamlığı, Gölyaka Belediyesi, Gölyaka Hava Sporları Derneği ve TULPAR Sportif Havacılık Kulübü tarafından gerçekleştirilen festivale yaklaşık 250 sporcu katıldı.

Sporcular, 970 rakımlı Bakacak köyü mevkisinden atlayarak yamaç paraşütü yaptı.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, yaptığı açıklamada, bölgenin hava sporları için gayet elverişli olduğunu söyledi.

Sporcuların 970 rakımlı bir tepeden Kültür Park'a iniş yaptıklarını anlatan Demircan, şöyle konuştu:

,"Geçmiş dönemlerde hava festivali şeklinde gerçekleştirilen etkinliği bu yıl şenlik adı altında organize ettik. Dün alana gelen sporcular akşam saatlerine yakın atlayışlarını gerçekleştirmeye başladı. Bugün de paramotor ve paraşüt atlayışları ile devam edecek şenliğimizde ayrıca çeşitli etkinlikler olacak. Çocuklarımız için birtakım etkinliklerimiz olacak."

Vatandaşları bu akşama kadar sürecek şenliğe davet eden Demircan, amaçlarının vatandaşların büyük ve geniş alanda yapılan bu etkinlikte stres atmalarını sağlamak olduğunu sözlerine ekledi.

banner844
Yorumlar (1)
MIGHTY 2 yıl önce
Başkan seni önce Düzce Belediyesi’nde sonra da Ankara’da görmek istiyoruz.
28
kapalı